Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pilnie potrzeby dobry producent lampionów dekoracyjnych

Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 106
Reputacja: 0

Hej! Pilnie szukam jakiejś firmy, która zajmuje się profesjonalną produkcją specjalnych lampionów do zapachowych świeczek w formie dekoracyjnej. Szukam lokalnego producenta bo nie chcę dystrybutora sprzedającego chińskie badziewie, z którym nie wiadomo co robić. Mam salon kosmetyczny i chcę zrobić w nim miły nastrój, mamy też zabiegi odnowy biologicznej, więc coś takiego fajnie by się prezentowało.
05-15-2017 10:35 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 74

Tutaj mają bardzo ciekawy asortyment https://olynk.pl/o-nas/, a przynajmniej ja tak uważam. Przede wszystkim to właśnie jest rodzimy producent lampionów dekoracyjnych, które według mnie są naprawdę solidnie wykonane. Kilka sobie kupiłam i jestem zadowolona. Bardzo nowoczesne style oferują, łatwo jest dopasować te lampiony w zasadzie do każdego rodzaju wnętrza, a już do takiego salonu to na pewno nie będziesz miał problemu.
05-15-2017 01:28 PM
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 119

Moja rodzina też często zamawia takie rzeczy na olynk.pl, choć raczej częściej świeczki zapachowe, cudownie pachną. Mamy natomiast w ogrodzie takie specjalne lampiony od nich, zrobione z nierdzewnej stali. Doskonale to wszystko się prezentuje, naprawdę!
05-15-2017 02:03 PM
Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 106

Nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi i ekspresowego rozwiązania mojego problemu Wink Dziękuję serdecznie, wyglądają naprawdę ślicznie te lampiony na zdjęciach i mam nadzieję, że w rzeczywistości jest tak samo.
05-15-2017 04:56 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości