Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Polecicie mi jakiś dobry sklep adidas?

Offline profesjonalistka996v
Junior Member

**
Liczba postów: 29
Reputacja: 0

Witam wszystkich! Chciałabym kupić sobie buty marki adidas, ale zastanawiam się gdzie zakupy najbardziej mi się opłacą… Macie jakieś pomysły? Najwygodniej byłoby mi zamawiać online. Z góry dzięki za wskazówki!
06-25-2019 06:07 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline CUDziewczyna00v
Junior Member

**

Zerknij sobie na stronę internetową https://ctxsport.com/produkt/buty-adidas-gazelle/, znajdziesz tam naprawdę fajną ofertę. Masz tam model gazelle opinie o nim są bardzo pozytywne. Sama noszę od dwóch tygodni i jestem zachwycona.Wink Ceny w tym sklepie mają bardzo dobre. Zamówienia realizują sprawnie i szybko.
06-25-2019 06:37 AM
Offline profesjonalistka996v
Junior Member

**

Ktoś jeszcze zna ten sklep?? Model wygląda bardzo zachęcająco.Wink
06-25-2019 09:36 AM
Offline ChomikGrozyv
Junior Member

**
Liczba postów: 42

Zamawiałem tam kilka razy. Faktycznie dobry sklep z butami marki Adidas, przede wszystkim mają duży wybór produktów i można sobie swobodnie dobierać z różnych rozmiarów. Bo w sklepach stacjonarnych z tymi rozmiarami bywało różnie, a kupowanie online jest jednak bardzo wygodne i masz tą dostępność towaru… Także polecam ten sklep z butami adidas, na pewno znajdziesz w nim coś dla siebie.
06-25-2019 12:11 PM
Offline szalona20v
Member

Liczba postów: 54

Ja od dawna już kupuję przede wszystkim przez Internet. Ciuchy, buty, kosmetyki, wszystko. Są lepsze ceny i nie trzeba biegać po sklepach, wszystko po prostu przyjdzie do domu. W CTX Sport zamawiałam nie tylko Adidasa, ale też Nike i przyznam, że z obu butów jestem bardzo zadowolona. Ceny mają faktycznie dość korzystne, warto sobie regularnie przeglądać ofertę.
06-25-2019 02:20 PM
Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 66

Ja jeszcze nie zamawiałam butów przez Internet, ale chyba też zacznę. Wszędzie można trafić na jakieś okazyjne oferty, o których w sklepach stacjonarnych, które mam pod ręką, nawet nie można pomarzyć.
06-25-2019 04:04 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości