Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Porównanie cen powiększaczy penisa

Offline AloszaNiemcowv
Member

Liczba postów: 68
Reputacja: 0

Witam chcialbym sie dowiedziec czy te tabletki na powiekszenie penisa sa warte swojej ceny. Chodzi mi przede wszystkim o Penilarge opinie na temat tego produktu sa huraoptymistyczne. czy potwierdzacie to co można wycczytać w necie. Oczywiście wiadomo, czekam tylko na opinie po odpowiednim okresie kuracji. Bo chdce tylko te miarodajne. No i może o Size Power
05-23-2016 04:26 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline zagadkaONv
Member

Liczba postów: 69

Penilarge jest tak dobre, jak mówią to prawda. Ale tak samo XtraSize Efekty przerosły moje oczekiwania. 2 tygodnie, a tu już 2 centy więcej. Dlatego uważam że jest warte swojej ceny, która i tak jest niska
05-23-2016 05:36 PM
Offline mortalwombatv
Junior Member

**
Liczba postów: 37

A jak oceniacie cenę PenimaX-u w stosunku do jakości? Moim zdaniem cena jest akurat. Biorąc pod uwagę efekty, jakie osiągnąłem w krótkim czasie, chętnie zapłaciłbym tyle samo. Pozdrawaim serdecznie kolegówww
05-23-2016 07:17 PM
Offline ChomikGrozyv
Junior Member

**
Liczba postów: 40

mnie pozytywnie zaskoczyła cena suplementu Size Power która jest o dobre kilkanaście złoych niższa niż w przypadku innych produktów. czekam jeszcze jakie beda przyrosty bo dopiero zaczalem terapie ale wyglada to dobrze. Póki co 0,5 centymetra poszło w górę. To już jest coś. OD razu samoocena też w góre idzie.
05-23-2016 07:56 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości