Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poszukuję tłumacza języka angielskiego w Poznaniu

Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 74
Reputacja: 0

Dzień dobry, w przyszłym tygodniu przyjeżdża do mnie moja córka ze swoim chłopakiem, który jest Anglikiem. Organizuję z tej okazji przyjęcie rodzinne. Jednak ani ja, ani reszta naszej rodziny nie posługujemy się zbyt biegle językiem angielskim, dlatego pomyślałam, że skorzystam z usług tłumacza, który pomoże nam na tej imprezie. Czy możecie kogoś polecić?
07-22-2016 12:16 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline szalona20v
Member

Liczba postów: 59

Witam, jestem pod wrażeniem Pani świetnego pomysłu! Myślę, że chłopakowi Pani córki będzie miło, że tak bardzo zależy Państwu na zrozumieniu jego wypowiedzi. Ja co prawda nie znam tej branży, ale podejrzewam, że w tak dużym mieście niemal w każdej szkole językowej powinien być profesjonalny tłumacz języka angielskiego, z którego usług będzie mogła Pani skorzystać.
07-22-2016 02:11 PM
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 68

Dzień dobry! Zgadzam się z moją przedmówczynią, że i pomysł świetny, i znalezienie tłumacza nie powinno być trudne. Proszę poszukać na jakimś forum dotyczącym korepetycji, czy ktoś już nie polecał tłumacza angielskiego w Poznaniu i przejrzeć kilka wątków, bo w którymś na pewno polecają jakiegoś profesjonalnego tłumacza.
07-22-2016 03:37 PM
Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 74

Pięknie dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam!
07-22-2016 04:55 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości