Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Potrzebne mi są łożyska liniowe. Gdzie ich szukać?

Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 106
Reputacja: 0

No pytanie ogólnie jak w temacie. Potrzebuje łożysk liniowych i nie mam obecnie pojęcia gdzie je mogę kupić. Jak macie jakieś jakieś pomysły na to, jak taką sprawę załatwić to będę naprawdę wdzięczny za Waszą pomoc, bo jednak chce mieć pewność, że robię dobrze
03-07-2017 03:06 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 119

Ja bym Ci polecił wejść na stronę http://www.abcnc.pl/ i tam poogarniać. To jest oólnie taki sklep z techniką liniową i gwarantuje Ci, że co jak co, ale łożyska liniowe to na pewno tam znajdziesz. Więc polecam Ci tam poszperać i zobaczysz, że znajdziesz szybciej niż Ci się wydaje.
03-07-2017 04:05 PM
Offline GefreiterKaniav
Member

Liczba postów: 56

Potwierdzam słowa kolegi. Jak potrzebujesz tych łożysk to szukaj tylko tam, a na pewno nie będziesz zawiedziony, bo co jak co, ale sprzęt to oni mają tam całkiem niezły i możesz sobie tam kupić wszystko do technki liniowej co jest Ci potrzebne
03-07-2017 06:22 PM
Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 106

Jesteście nieasomiwici. Dzięki za pomoc, nie spodziewałbym się nawet, że ją znajdę na forum, a tutaj proszę bardzo. Wystarczyło już wejść i mi pmogliście ogrnąć sytuację z łożyskami. Dzięki. Niech Wam szczęście sprzyja Big Grin
03-07-2017 09:02 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości