Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Potrzebne nowe wyposażenie auta.

Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 106
Reputacja: 0

Siemka, żona mi suszy głowe, żeby od razu kupić nowe wyposażenie do auta. Za kilka miesięcy będziemy mieli dziecko a dodatkowo kończy nam się przegląd, wiem na pewno, że opony nam nie przejdą. To skoro już muszę kupować teraz to powiedzcie gdzie?
04-21-2016 12:32 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 119

Ja kupuję w internecie bo jest najtaniej i od razu wiesz czy towar jest dostępny na stronie. Żadnego kombinowania, informacja prosto z mostu, a to misie podoba. Dzięki temu wiesz jak sobei co zapplanować z wymianą włącznie a do tego jesli wiesz, że coś jest niedostępne to przynajmniej możesz od razu wziąć coś innego. Kiedyś nie było moich opon, które wziąłem i mogłem sobie wybrać Pirelli. Byłem bardzo zadowolony i na pewno przy nich już zostanę.
04-21-2016 12:59 PM
Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 74

Przez sklepy internetowe ze wszystkim to się zamykają dotychczasowe sklepy.
04-21-2016 02:23 PM
Offline OleOlekv
Member

Dzięki sklepom internetowym napędza się gospodarka bo więcej ludzi wiecej rzeczy kupuje. Także to niejest tak źle jak się to maluje. Tak czy siak, ja kupuję w sklepach internetowych smaochodowych między innymi felgi aluminiowe bo nie szkoda mi pieniędzy. Normalnie bym nie chciał kupować w sklepie stacjonarnym a tak to mogę sobie bez problemu pozwolić.
04-21-2016 02:37 PM
Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 106

Fajnie wiedzieć, że tak tez można. No i nizsze ceny na pewno mnie bardzo interesują bo przeciez z dzieckiem w drodze nie mam jakos specjalnie dużo pieniędzy. A potrzebne nam będą własnie opony zimowe sklep z atrakcyjną ofertą będzie więc dla nas wybawieniem.
04-21-2016 03:51 PM
Offline OleOlekv
Member

Warto czasem wyjść poza schematy.
04-21-2016 06:45 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości