Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prezent dla mamy

Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 119
Reputacja: 0
Prezent dla mamy

Witam. Moja mama to zapalona podróżniczka, kiedyś nawet zwiedziła Europę stopem, regularnie też spędza każdą wolną chwilę na czytaniu książek dotyczących najdalszych zakątków świata, o których odwiedzeniu (przynajmniej na razie) może niestety tylko pomarzyć. Ale przechodząc do meritum. Zbliżają się jej imieniny, więc chciałbym jej kupić coś fajnego. Nie psizcie tylko prosze, że dobre atlasy geograficzne są dobrym pomysłem na prezent dla kogoś takiego, wiem, że tak jest, ale mama posiada ich już chyba z dziesięć, część jeszcze z czasów studenckich, także dopóki któryś się nie rozsypie, nie planuje jej kupować nowych. Jakieś pomysły?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-19-2016 06:07 PM przez platinum.)
01-08-2016 06:17 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline EdytaXYZv
Junior Member

**
Liczba postów: 34
Prezent dla mamy

a czy twoja mama lubi czytać też o ludziach z innych krajów? Pytam, bo widziałam ostatnio w księgarni fajną książkę o nowojorczykach, która mogłaby się jej spodobać. Pozycje podróżnicze zazwyczaj dużo zawierają informacji o ludziach, nie tylko o miejscach, to może byłby to dobry traf. Pomyśl o tym.
01-08-2016 08:32 PM
Offline GefreiterKaniav
Member

Liczba postów: 56
Prezent dla mamy

Jest taka księgarnia internetowa (nie wiem, czy sprzedają też stacjonarnie, byś musiał sam sprawdzić) Triptelnik. Oni się zajmują typowo wydawnictwami podróżniczymi. Skoro chodzi o starszą osobę, to może poszukaj jakiegoś unikatowego wydania którejś z jej ulubionych pozycji? To też zawsze jest opcja Smile
01-08-2016 10:00 PM
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 119
Prezent dla mamy

Dzięki za pomoc. Mama raczej nie jest sentymentalna, ona chyba po prostu lubi podziwiać swoją kolekcję książek na półkach Tongue Co do publikacji dotyczących ludzi… hm, musiałbym zobaczyć, co to jest. Z tego, co widziałem, najczęściej czyta o różnych plemionach afrykańskich lub azjatyckich, a NJ to raczej ucywilizowany jest Tongue chociaż, ona to po kulturoznawstwie, więc kto ją tam wie. Pomyślę. Dzięki jeszcze raz.
01-08-2016 11:06 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości