Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problem z żołądkiem?

Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 101
Reputacja: 0
Problem z żołądkiem?

Witam wszystkich. Mam pewne problem z brzuchem, a przynajmniej tak mi się wydaję, że to przez brzuch. Otóż, mam od pewnego czasu nudności, biegunki, zaparcia.. normalnie wszystko, tak jakbym się czymś zatruł, ale niestety takie coś trwa już od dłuższego czasu i zwykłe zatrucie by już mi pewnie przeszło.. co robić??
04-29-2016 05:44 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 114
Problem z żołądkiem?

Rozwala mnie jak ludzie piszą o takich schorzeniach i nawet nie poszli do lekarza i skąd niby my mamy wiedzieć co Ci jest? Według mnie potrzebne Ci są różne badania m.in. kolonoskopia z pobraniem wycinku histopatologicznego bo takie coś może dużo powiedzieć o stanie Twojego jelita grubego, jakieś potencjalne bakterie itp. to mega ważne i weź sobie do serca żeby zrobić badania!
04-29-2016 07:08 PM
Offline GefreiterKaniav
Member

Liczba postów: 55
Problem z żołądkiem?

Tak jak kolega napisał wcześniej. A jak czujesz, że to coś od żołądka to możesz sobie zrobić laparoskopię jamy brzusznej wtedy będziesz widział co się tam w środku dzieje. Na Twoim miejscu od razu bym szedł do lekarza, zresztą to jak Ty funckonujesz z takimi objawami??
04-29-2016 07:27 PM
Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 101
Problem z żołądkiem?

Przyznam się szczerze, że sam się zastanawiam czemu jeszcze nie poszedłem do lekarza. Wiecie jak to jest, myślałem, że mi samo przejdzie i chciałem oszczędzić pieniądze. Ale mam nauczkę, bo na zdrowiu się nie oszczędza i jeszcze mi się przez to pogorszy. Tak czy inaczej chciałbym Wam podziękować, zrobię badania. Pozdrawiam i oby to nie było nic groźnego.
04-29-2016 08:49 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości