Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problem z klasą

Offline AnielaZubrzyckav
Junior Member

**
Liczba postów: 33
Reputacja: 0
Problem z klasą

Jestem wychowawczynią klasy gimnazjalnej i powiem szczerze, że uczniowie zachowują się tak, jakby potrzebowali jakieś pomocy psychologa. Sama nie potrafię opanować ich zachowania, więc zdecydowała się na pomoc psychologa przemyconą w postaci jakieś zabawy. Co o tym myślicie?
03-10-2016 08:58 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 120
Problem z klasą

Z taką młodzieżą trudno jest wygrać. Zawsze chcą postawić na swoim, mimo, że często nie mają racji. Sam jestem nauczycielem i wiem, że trzeba mieć żelazne nerwy do tego. Polecam ci tę metodę, bo dzieciakom trzeba pomagać.
03-10-2016 09:29 PM
Offline CUDziewczyna00v
Junior Member

**
Liczba postów: 26
Problem z klasą

Terapia klasowa bardzo dobrze działa. Jak znam życie to rodzice raczej nie kwapią się do tego, żeby przejąć inicjatywę. Zajęcia z psychologiem zajmującym się dziećmi w Szczecinie powinny zdecydowanie pomóc.
03-10-2016 11:47 PM
Offline rzeskiv
Junior Member

**
Liczba postów: 23
Problem z klasą

Chociaż to młodzież to jeszcze trzeba traktować ich jak dzieci. Ale też jak dzieci niekiedy trzeba traktować dorosłych, którzy nie potrafią poradzić sobie samodzielnie ze swoimi problemami. Między innymi dlatego bardzo popularne są terapie małżeńskie w szczecińskich gabinetach, których jest bardzo dużo.
03-11-2016 12:58 AM
Offline profesjonalistka996v
Junior Member

**
Liczba postów: 28
Problem z klasą

Chociaż nie mam doświadczenia, to zawsze jestem za tymi osobami, które odwiedzają gabinet psychoterapii Szczecin ma ich szczególnie dużo. Nasza rzeczywistość generuje tyle problemów, że czasami trudno poradzić sobie z nimi samodzielnie. Dlatego pomoc specjalisty jest w tym momencie bardzo potrzebna.
03-11-2016 01:13 AM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości