Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Profesjonalne usługi remontowe - opinie

Offline AloszaNiemcowv
Member

Liczba postów: 70
Reputacja: 0

Szukam speca, który zrobi malowanie, pryz cyzm chodzi o okolice Suchego Lasu. Jakieś opinie? Robiłbym sam ale kompletnie nie mam czasu się tym zajmować. Ważny jest dla mnie szybki termin.
07-18-2016 02:54 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline GefreiterKaniav
Junior Member

**
Liczba postów: 49

Z szybkością może być różnie, bo najlepsze firmy mają zwykle zabukowane z wyprzedzeniem, ale jeśli to tylko malowanie, to nie powinno być problemu i na pewno gdzieś cie wcisną. W końcu jest spora konkurencja na rynku, jeśli chodzi o tego typu usługi remontowe, jak malowanie Poznań to też nie jakaś tam wioska, tylko metropolia Wink
07-18-2016 03:27 PM
Offline platynowav
Junior Member

**
Liczba postów: 48

No tak, przede wszystkim, nawet jak robisz tylko malowanie, to polecam firmę profesjonalną, a nie jakiegoś pseudofachowca. Aż musiałam tu napisać, bo ostatnio właśnie do remontu instalacji elektrycznej wzięłam pewnego pana po znajomości. Okazało się, że nie tylko nie ma uprawnień, ale po jego wyjściu, a dokładniej po włączeniu pralki wszystko szlag trafił. Nie wiem, co on tam namodził. Do tego na początku myślałam, że to kwestia pralki, a nie tej instalacji i pralkę oddałam do naprawy. A po dostaniu jej z powrotem wszystko się powtórzyło. Także koniecznie weź sprawdzoną ekipę z doświadczeniem, nawet jeśli to tylko malowanie!
07-18-2016 05:38 PM
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 105

Polecam ekipę która wykonuje remonty, malowanie i szpachlowanie ścian w Poznaniu. Zerknij sobie pod ten link i porównaj ofertę. Oni działają już od dawna, mają dużo pozytywnych opinii. Robią też elektrykę tak wiec na pewno mają wszelkie uprawnienia. Dobrze jest sobie właśnie nagrać taką ekipę, bo jak ci coś poważniejszego niż malowanie przyjdzie do głowy, to już będziesz miał sprawdzonych ludzi.
07-18-2016 06:47 PM
Offline AloszaNiemcowv
Member

Liczba postów: 70

Ok. Po tym, co piszecie, to chyba faktycznie nie będę się z nikim prywatnie dogadywać, tylko wezmę większą ekipę. Zwłaszcza, że nie chodzi o prywatne mieszkanie tylko część firmową - biuro i warsztat.
07-18-2016 09:02 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości