Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rozglądam się za apteką w Brodnicy, najlepiej w miarę tanią

Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 106
Reputacja: 0

W sumie od niedługiego czasu mieszkam w Brodnicy, jakoś sobie stopniowo wszystko ogarniam. Całkiem sympatyczne miasto, dobrze się tu czuję moja rodzina tak samo. Zastanawiam się tylko gdzie są jakieś apteki – jak na razie nie musiałem korzystać ale dobrze wiedzieć dokąd się udać po leki w razie co. Byłoby miło gdyby lepiej zorientowani coś mi poradzili. Dziękuję i ciepło pozdrawiam.
12-30-2016 10:06 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 119

Na początek witam w naszym pięknym mieście Smile Odnośnie konkretnych aptek to niestety nic nie poradzę bo u mnie w domu żona zajmuje się wszelkimi zdrowotnymi tematami a akurat nie mam jej pod ręką Smile Ale znając brodniczan zaraz się pojawi dobra dusza która coś konkretnie doradzi Wink
12-30-2016 10:51 AM
Offline profesjonalistka996v
Junior Member

**
Liczba postów: 30

Hehe, dobra dusza zgłasza się na ochotnika Smile Można teraz trochę poczytać o aptekach Gemini, to stosunkowo świeża sieć ale ponoć prężna. Mają na pewno jedną placówkę u nas tylko w tym momencie nie potrafię wskazać adresu. Poszukaj w necie.
12-30-2016 01:19 PM
Offline mroznyv
Junior Member

**
Liczba postów: 33

Tutaj jest strona http://aptekigemini.pl/apteki/kujawsko-p...brodnica,3. Myślę, że będziesz zadowolony. Gdy jest potrzebna apteka Brodnica daje kilka możliwości ale tu rzeczywiście jest miła obsługa i przemyślany asortyment. No i możesz bardzo dużo rzeczy zamówić w internecie.
12-30-2016 04:13 PM
Offline szalona20v
Member

Liczba postów: 59

Moja mama regularnie wykupuje leki od paru lat. Bierze statyny na cholesterol i tam zawsze mają wszystko, nie trzeba nawet zamawiać. A jak raz czegoś zabrakło to w ciągu dwóch godzin leki były na miejscu i jeszcze pani zadzwoniła i poinformowała że można odebrać.
12-30-2016 05:53 PM
Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 74

Dziś nawet w aptekach dba się o klienta, nie to co kiedyś. Miło że rzeczywistość wokół nas się tak zmieniła. A koledze życzę co by mu się w Brodnicy dobrze żyło!
12-30-2016 06:42 PM
Offline mortalwombatv
Junior Member

**
Liczba postów: 37

Nie przepadałem kiedyś za aptekami ale dziś ciężko znaleźć taką w której byłaby kiepska atmosfera i nieprzyjemna obsługa. Wszystko fachowo, miło i sprawnie.
12-30-2016 09:13 PM
Offline zagadkaONv
Member

Liczba postów: 69

Na jakość aptek największy wpływ mają sieci apteczne. Tam obowiązują wyśrubowane standardy i pilnują żeby ich na każdym kroku przestrzegać.
12-30-2016 09:31 PM
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 62

Sama jestem farmaceutką choć od lat nie pracuję w otwartej aptece ale w szpitalnej. Jednak sytuację na rynku znam i rzeczywiście baaardzo dużo się zmieniło na lepsze.
12-30-2016 10:38 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości