Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sklep online z ładną biżuterią

Offline platynowav
Member

Liczba postów: 56
Reputacja: 0

Cześć Wam Smile poszukuję jakiegoś fajnego sklepu online z ładną biżuterią, która będzie pasować do osób w różnym wieku. Chciałam tam po kupić prezenty dla mojej mamy i mojej babci (mają urodziny dzień po dniu i zbliżają się im okrągłe rocznice) i może też znaleźć coś dla siebie aby móc założyć na ich urodzinowe przyjęcie. Czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony sklep z biżuterią? Ważne aby był szeroki wybór żebym mogła znaleźć coś dla trzech pokoleń Smile
02-02-2017 11:31 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline zlotowlosav
Junior Member

**
Liczba postów: 44

Ja Ci polecam zajrzeć tutaj: bizuteria-radziszewska.pl/. Znajdziesz tam dużo ładnych produktów, bardzo eleganckich i wysokiej jakości. Ja i moja mama kupujemy tam zawsze, gdy potrzebujemy jakieś biżuteryjne dodatki i bez problemu ostatnio skompletowałyśmy zestaw biżuterii dla mojej prababci, więc myślę, że ty też znajdziesz coś dla siebie, dla swojej mamy i babci też.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-20-2018 07:24 PM przez platinum.)
02-02-2017 02:17 PM
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 69

Oj zgadzam się w stu procentach! W sklepie marki Radziszewska znajdzies piękną i elegancką biżuterie, która pasuje każdemu, bez względu na wiek. Wszystko jest bardzo eleganckie i stylowe, takie ponad czasowe wręcz, więc każdemu pasuje.
02-02-2017 04:46 PM
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 69

Okej, pięknie dziękuję zaraz sobie przejrzę.
02-02-2017 05:20 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości