Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sklep ze zlewozmywakami?

Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 106
Reputacja: 0
Sklep ze zlewozmywakami?

Cześć Wam. Od dłuższego czasu rozglądamy się z żoną za sklepem, w którym można zamówić zlewozmywaki. Chcemy zakupić nowy do domu i najlepiej jeszcze kilka do firmy. Chcielibyśmy złożyć większe zamówienie i najlepiej chciałbym zgłośić się do profesjonalnej firmy, która oferuje bardzo wysokiej jakości produkty. Czy ktoś na tym forum niedawno zamawiał zlewozmywaki? Albo zna sklep, gdzie można to zrobić? Będę wdzięczny za pomoc w poszukiwaniach Wink
08-05-2016 05:32 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 119
Sklep ze zlewozmywakami?

Oj kolego to można powiedzieć, że jesteśmy na tym samym wózku Tongue Bo też szukam wysokiej jakości zlewy do zakupu Wink chcę wswtawić takie do nas do restaruacji. Co prawda to dopiero za kilka tygodni/miesięcy ale jak już postwał ten temat to chętnie się przyjrze jakie propozycje będą w nim padały.
08-05-2016 08:26 AM
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 62
Sklep ze zlewozmywakami?

Ja bardzo polecam zlewozmywak granitowy do kuchni, który jak dla mnie to jest bardzo dobrym rozwiązaniem Wink w kuchni mamy taki i bardzo dobrze służy nam Wink Nie dość, że nie był drogi to bardzo mogę jeszcze pochwalić jak dobrze się trzyma jego czystość Wink To bardzo rozsądny wybór i jak chcecie kupić coś na długie lata to polecam zainwestować w tego typu zlewozmywak Wink Ja nie narzekam Wink
08-05-2016 10:46 AM
Offline GefreiterKaniav
Member

Liczba postów: 56
Sklep ze zlewozmywakami?

Wejdźcie sobie na stronkę bort.com.pl/ tam akurat znajdziecie najwyższej jakości zlewozmywaki Wink Ja niedawno od nich zamawiałem i mogę tylko powiedzieć, że jak dla mnie, to chyba nie ma lepszej firmy tego typu. Bardzo dobrej jakości produkty sprzedają Wink
08-05-2016 01:15 PM
Offline AloszaNiemcowv
Member

Liczba postów: 68
Sklep ze zlewozmywakami?

Dobrze wiedzieć – akurat też niedługo będziemy z żoną zmieniać całą kuchnię i tego typu sprzęty jak zlew, czy część hydrauliki też oczywiście. Skontaktuę się z tą firmą o której pisaliście i może akurat też coś zamówię na przyszłość.
08-05-2016 03:36 PM
Offline zlotowlosav
Junior Member

**
Liczba postów: 43
Sklep ze zlewozmywakami?

Ja słyszałam mnóstwo pozytywnych opinii na temat bort.com.pl Wink moja znajoma mi poleciła tę stronkę, bo sama też robiła tam zakupy. Skusiłam się i nie żałuję Wink zamówiłam bardzo tanio zlewozmywak, dużo taniej niż u konkurencji i jeszcze do tego taki granitowy jaki sobie sprawiłam bardzo cieszy moje oko Wink
08-05-2016 05:06 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości