Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sprawa w sądzie?

Offline zagadkaONv
Member

Liczba postów: 69
Reputacja: 0
Sprawa w sądzie?

Cześć.. uwierzycie, że mój sąsiad mi założył sprawę w sądzie? Za to, że w jego odczuciu za głośno się zachowuje i coś podejrzanego niby robie w domu.. no po prostu rece opadają. Gość wie, ze sporo zarabiam, pewnie chce mnie oskubać i akurat w moim mieszkaniu jest zawsze cicho i tylko wieczorami owszem czasem ktoś zajrzy do mnie, no ale litości, jeszcze nigdy nie byliśmy zbyt głośni itp. co z tymi ludźmi na tym świecie.. aż nie do wiary. Ma ktoś z Was jakieś zatargi z sąsiadami? Jestem mega ciekaw czy tylko ja mam takiego pecha, ze trafiłem na takiego osła
09-26-2016 01:40 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline derekv
Junior Member

**
Liczba postów: 44
Sprawa w sądzie?

No cóż w takim wypadku konieczny będzie adwokat Sprawy karne to nie przelewki. Lepiej uprzedzić atak i od razu się zgłosić do adwokata, przedstawić mu swoja sprawę itp. bo po co ma Cię gość po sądach włóczyć? Zresztą ja nie wierze, że aż komuś się chce komuś założyć sprawę sądową. O co? o takie coś? Normalnie też tracę wiarę w ludzi.
09-26-2016 02:07 PM
Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 106
Sprawa w sądzie?

Ja mam na szczęście super sąsiadów. Nie raz robię głośne imprezki i nigdy nie miałem od nich nawet słowa skargi. Normalni ludzie, jak jest jakaś imprezka to zapukam, poczestuje czymś, powiem jaka jest sprawa i git. Normalnie się z nimi żyje.
09-26-2016 02:25 PM
Offline mroznyv
Junior Member

**
Liczba postów: 33
Sprawa w sądzie?

Grunt to właśnie umiec się dogadać, czasem coś nam nie przeszkadza a innym za to bardzo. Swoją droga mojemu przyjacielowi też by się przydał adwokat Rozwód Warszawa pewnie widziała niejeden, ale ten mam wrażenie będzie bardzo buzliwy Tongue
09-26-2016 05:11 PM
Offline rzeskiv
Junior Member

**
Liczba postów: 23
Sprawa w sądzie?

współczuje, normalnie ja nie wiem co bym zrobił jakbym się dowiedział że o taką głupotę ktoś mnie podał do sądu
09-26-2016 06:39 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości