Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sprawdzone metody na pozycjonowanie lokalne

Offline AloszaNiemcowv
Member

Liczba postów: 70
Reputacja: 0

Witam! Od kilku miesięcy rozważam założenie salonu fryzjerskiego na przedmieściach Krakowa. Jestem na etapie załatwiania wszystkich formalności, mam już odpowiednio wyposażony lokal i pracowników. Dużo czytałam w sieci na temat tak zwanego pozycjonowania lokalnego. O jakich zasadach muszę pamiętać pozycjonując lokalnie w Google?
08-18-2020 12:23 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline EdytaXYZv
Junior Member

**
Liczba postów: 31

Na początek zarejestruj konto w Google Moja Firma. Jest to bezpłatne narzędzie. Po uzupełnieniu formularza z danymi przedsiębiorstwa będziesz musiał uwierzytelnić je przez wprowadzenie kodu, który zostanie wysłany listem na adres biurowy.
08-18-2020 01:29 PM
Offline ChomikGrozyv
Junior Member

**
Liczba postów: 43

Bardzo dobra rada @EdytaXYZ. Dodam tylko, że dobrze by było abyś wskazał dokładnie wskaż swoją siedzibę na mapie, zamieścił zdjęcia budynku. Warto też podać wskazówkę dotyczącą dojazdu do salonu. Tymczasem wiele cennych wskazówek odnośnie pozycjonowania i marketingu internetowego znajdziesz na https://marketing-portal.pl/.
08-18-2020 04:29 PM
Offline szalona20v
Member

Liczba postów: 56

Najważniejsze, żeby algorytmy Google potrafiły zidentyfikować Twoją markę. Dlatego na każdej stronie (Google Maps, witryna główna, social media, katalogi, fora itp.) musisz posługiwać się dokładnie tymi samymi danymi teleadresowymi. Pamiętaj, by nie zmieniać nazwy firmy, nie możesz jej skracać, ani wydłużać. Stosuj zawsze jedną nomenklaturę.
08-18-2020 07:13 PM
Offline derekv
Junior Member

**
Liczba postów: 42

Pozycjonowanie, także to lokalne w Google, w dużej mierze opiera się o dobre treści. Zamieszczaj zatem unikatowe opisy SEO – merytoryczne i poprawne gramatycznie. Rozsądnie wprowadzaj frazy kluczowe i dodawaj do nich lokalizację. Wstaw pozytywne opinie klientów. To element rankingowy robotów, który również działa perswazyjnie na internautę.
08-18-2020 09:48 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości