Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Straszny problem z biegunką u dziecka!

Offline EdytaXYZv
Junior Member

**
Liczba postów: 34
Reputacja: 0

Kochani! Moje dziecko od dwóch dni ma straszne rozwolnienie. Lekarz powiedział póki co, żeby tylko dawać mu dużo wody i czekać, a mi się to mało podoba! Co zrobić w tkaiej sytuacji?
08-19-2016 07:56 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline AnielaZubrzyckav
Junior Member

**
Liczba postów: 35

Dziwię się, że nie kazał Ci dawać mu jakiegoś probiotyku. Takie tabletki, jak te na stronie aptekaflora.pl/product/details/dzieci-niemowleta/kolki-wzdecia-biegunki-zaparcia/dicoflor-30-kaps-10-kaps.html podaje się właśnie szczególnie w momencie, jak ktoś cierpi na rozwolnienie, bo niestety, ale biegunka czyści nas z tych dobrych bakterii, które są nam niezbędne do życia.
08-19-2016 10:26 AM
Offline derekv
Junior Member

**
Liczba postów: 44

Hej, mimo wszystko też słuchaj zaleceń lekarza, bo to może być zwykła jelitówka. Choć ten probiotyk, co koleżanka podała nie zaszkodzi, to na pewno. Ale ja z kolei mam do Was kochani intenrauci inne pytanie. Mam problem ze stawami, jak sobie z tym poradzić?
08-19-2016 11:02 AM
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 119

Niezłe zejście z tematu Big Grin Od biegunki do problemów ze stawami Wink No ale dobra… pociągnijmy temat zdrowia. Wiem, że saszetki 4Flex (o których więcej się dowiesz na: aptekaflora.pl/product/details/miesnie-stawy-i-kosci/regeneracja-chrzastki-stawowej/4-flex-saszet-30-sasz.html ) potrafią zdziałać cuda, jeśli chodzi o stawy, to może i Ty spróbujesz?
08-19-2016 12:19 PM
Offline AnielaZubrzyckav
Junior Member

**
Liczba postów: 35

A ja z doświadczenia wiem, że jak ma się problem ze stawami i kośćmi, to też i paznokcie potrafią dostać po tyłku. Dlatego może popytaj w aptece o odżywkę pirolam, która powinna wzmocnić płytkę paznokciową.
08-19-2016 03:00 PM
Offline derekv
Junior Member

**
Liczba postów: 44

Dzięki Wam obojgu, choć zrobiliśmy mały off-top Smile
08-19-2016 05:45 PM

Skocz do: