Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

System informatyczny dla specyficznej branży, kto się tym zajmuje?

Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 109
Reputacja: 0

Witam wszystkich, czy ktoś z Was orientuje się może w ryunku informatycznym? Chciałbym się dowiedzieć, jaka firma zajmuje się tworzeniem systemów informatycznych pod zamóienie klienta. Nie może to być coś stosowanego standardowo muszę mieć system napisany pod siebie. Branża jest dość specyficzna, bo jest to hodowla zwierząt.
03-16-2017 07:21 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 120

To faktycznie branża jest dość specyficzna i szczerze to nie słyszałem, żeby takie firmy potrzebowały jakiś skomplikowanych systemów informatycznych. Ja pracuję w typowej handlówce i bez takiego systemu trudno nam jest pracować. Dobrze zap[rojektowany system daje mnóstwo możliwości dalszego rozwoju.
03-16-2017 09:55 AM
Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 109

Oj to nie znasz specyfiki naszej branży. U nas też dział handlowy pracuje pełną parą a produkcja idzie na całego, więc takie analogowe podejście jest po prostu niezbyt własciwie. Jakbyś przyszedł do nas do firmy, to byś dopiero zobaczył na czym polegają te wsystkie niuanse Smile))
03-16-2017 10:22 AM
Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 73

Ja bez patrzenia wiem, że na pewno jest to sporo pracy. W każdym miejscu, gdzie jest dział handlowy musi istnieć też dodatkowe narzędzie, które wspomaga pracę tego działu, ale także innych działów w firmie. Zintergrowany system informatyczny jest jak najbardziej na miejscu.
03-16-2017 12:30 PM
Offline szalona20v
Member

Liczba postów: 61

Tak masz rację, ale koniecznie musi być zrobiony przez takich ludzi, którzy się znają na tego rodzaju pracy. Zobacz tuaj http://think.pl/o-nas/, jaki zakres usług prezentuje najlepsza firma działająca w tej branży. Są w stanie rozwinąć każdy dział w firmie, jeśli wszystkie szczegóły pracy takiego działu zostaną odpowiednio przekazane.
03-16-2017 01:01 PM
Offline GefreiterKaniav
Member

Liczba postów: 51

Jeśli integracja systemów to tylko z tą firmą. Ja akurat działam w branży produkcyjnej i produkcja poszłą daleko do przodu, po wdrożęniu wszystkich systemów. Polecam, jeśli ktoś jeszcze pracuje na co najmniej kilku platformach, albo jeśli ktoś jeszcze nie ma opracowanego systemu pracy.
03-16-2017 03:42 PM
Offline AloszaNiemcowv
Member

Liczba postów: 57

Jak wchodzi na stronę http://think.pl/ to wiesz, że znajdziesz cos ciekawego, cos co zmieni organizacje pracy w firmie na lepsze. A wszystko to w zależności od potrzeb klienta. Im bardziej skomplikane prace, tym większe wyzwanie dla programistów, a to przecież na tym polega ich praca Smile))
03-16-2017 05:11 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości