Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam dobrego producenta zlewów z granitu

Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 105
Reputacja: 0

Potrzebuję kontaktu do producenta zlewów z granitu. Zależy mi na dobrych cenach, dużym wyborze i dobrej jakości. Będę wdzięczny za pomoc bo goni mnie czas a zawsze wolę kierować się poleceniami i zapoznać się z opinią innych, pozdrawiam.
06-30-2016 05:57 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 67

Spiesze z pomocą Wink. Zamawiałam zlewozmywaki z jasnego granitu od producenta z Kierzna koło Głogowa. Cieszą się bardzo dobrymi opiniami a ich produkty są z najwyższej półki, pomimo że ceny mają lepsze niż konkurencja. Jakbym mogła jeszcze jakoś pomóc to daj znać.
06-30-2016 08:34 AM
Offline OleOlekv
Member

Dzięki za odpowiedź, ale będzie mi trudno ich znaleźć. Nie wybieram się w tamte strony zeby odwiedzic ich osobiscie a chciałbym zobaczyć co mają w swojej ofercie. Masz może nazwe firmy albo adres strony internetowej?
06-30-2016 11:15 AM
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 67

Niestety nie mam takich danych bo kupowałam bardzo dawno Sad, przepraszam.
06-30-2016 01:05 PM
Offline szalona20v
Member

Liczba postów: 55

Pewnie chodzi wam o firmę Brenor. Od wielu lat zajmują się wytwarzaniem zlewów, baterii i kuchennych zlewozmywaków z kamienia. Kiedy się zastanawiałam co wybrać to przeglądałam wiele ofert różnych sklepów ale ich wyroby najbardziej mi się podobały a do tego były w najniższych cenach. Polecił mi ich znajomy który kupował u nich zestaw baterii ze zlewem i jest do dziś bardzo zadowolony.
06-30-2016 03:59 PM
Offline OleOlekv
Member

Znalazłem, dziękuję za pomoc. Rzeczywiście maja fajne modele i niskie ceny. O wiele bardziej konkurencyjne niż w innych miejscach w Polsce. Fajnie że mi pomogłyście, czuję się zobowiązany Smile. Pozdrawiam i wszystkiego co najlepsze życzę.
06-30-2016 05:55 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości