Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam firmy informatycznej w Warszawie

Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 119
Reputacja: 0

hej. Szukam sprawdzonej i polecanej firmy informatycznej z Warszawy. Zależy mi również na niedrogich usługach, ale jakość odgrywa dla mnie kluczowe znaczenie, a ze nie jestem ze stolicy to będę bardzo wdzięczny za namiary, adresy stron albo numery telefonów, wszystko co może mi pomóc znaleźć kogoś porządnego.
07-22-2016 05:37 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline platynowav
Member

Liczba postów: 53

Współpracuję z bardzo dobrą, uczicwą i niedrogą firmą która wiele razy pomagała mi podczas awarii, modernizacji albo innych sytuacji którymi musiał zająć się ktoś kompetentny. Tu masz link: indata-solutions.pl/. W stolicy sytuacja wygląda tak że jeśli chodzi o usługi informatyczne Warszawa ma naprawdę wiele firm ale lepszej i tańszej niż ta którą wskazałam nie znajdziesz. Sprawdzone doświadczalnie Wink, pzdr.
07-22-2016 06:03 PM
Offline rzeskiv
Junior Member

**
Liczba postów: 23

Znam informatyków o których pisze koleżanka i jestem zadowolony ze współpracy z nimi. Administrują serwerami mojej firmy już od bardzo dawna i nie mogę im niczego zarzucić, przeciwnie wykazują zawsze większe zainteresowanie i pomagają bardziej niż możnaby się spodziewać. Polecam bo warto.
07-22-2016 07:33 PM
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 119

Bardzo dziękuję za pomoc. Nie spodziewałem się że ktokolwiek mi odpisze a otrzymałem pożyteczne opinie i link, jestem pod wrażeniem tego jak wita mnie stolica. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.
07-22-2016 10:10 PM
Offline rzeskiv
Junior Member

**
Liczba postów: 23

Nie ma za co, nie wiem jakie przekonanie panuje o Warszawie ale wydaje mi się że mieszkają tu ludzie zainteresowani losem innych wiec wypowiedz tutaj moze nie byla obowiazkiem ale przyjemnością, pzdr Smile
07-22-2016 11:32 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości