Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam pasa podtrzymującego kręgosłup

Offline EdytaXYZv
Junior Member

**
Liczba postów: 33
Reputacja: 0

Szukam pasa podtrzymującego kręgosłup do kupienia w internecie. Znacie jakiś dobry sklep online z rozsądnymi cenami? Bardzo mi zależy na szybkim i dobrym zakupie którego nie bede żałowała.
07-06-2017 05:19 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline zagadkaONv
Member

Liczba postów: 62

Chodzi o coś takiego - http://www.diskdr.pl/wg50double.htm? Jeśli tak to możesz zamawiać w ciemno bo mojemu ojcu kupiłem na święta dwa lata temu i jest bardzo zadowolony. Cierpiał na tak silny ból że rozważał operacje a wiesz jak to jest ze skutecznoscia takich zabiegów. Poczytałem troche w sieci i dowiedziałem się że pas podtrzymujący kręgosłup może naprawdę pomóc. Pomyślałem że spróbuję i cieszę się że tak zrobiłem bo ojciec wrócił do życia i normalnie bawi się z wnuczkami Smile. Pozdrawiam.
07-06-2017 06:05 PM
Offline AnielaZubrzyckav
Junior Member

**

Aż serce rośnie czytając takie rzeczy. Właśnie w necie różnie piszą odnosnieskutecznosci ale z uwagi na to ze u mnie dopiero pojawiajasie bole powinno chyba pomóc prawda?
07-06-2017 08:19 PM
Offline zagadkaONv
Member

Liczba postów: 62

Pomoże na pewno, a negatywne głosy biorą się stąd że ludzie kupuję byle co. Na diskdr.pl masz prawdziwy sprzęt medyczny, sprawdzony pod każdym kątem i przeznaczony typowo do leczenia schorzeń a nie do szpanu. Z tego co mi wiadomo nawet lekarze doradzają żeby sobie coś takiego sprawić zanim pacjent zdecyduje się na operację.
07-06-2017 09:14 PM
Offline AnielaZubrzyckav
Junior Member

**

To bardzo ciekawe co piszesz.. dziękuję za informacje i pozdrawiam serdecznie Smile. Miło że chciało ci się odpisywać.
07-06-2017 11:36 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości