Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Treningi personalne?

Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 119
Reputacja: 0
Treningi personalne?

Cześć. Ostatnio zastanawiam się, czy może nie czas żeby zapisać się na siłownie i ogólnie wiecie.. wiosna idzie, lato i może czas zadbać o swój wygląd. W końcu sylwetka plażowa się sama nie zrobi. Chciałbym się zapisać na jakiś trening zindywidualizowany w Łodzi bo akurat dojeżdżam tam na studia. Ale sam nie wiem.. czy nadaje się na siłownie itp.? co o tym myślicie?
04-12-2016 04:13 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline zagadkaONv
Member

Liczba postów: 69
Treningi personalne?

A czemu masz nie nadawać się chłopie? Ja na treningi personalne do Poznania dojeżdżam regularnie i nigdy nie wyglądałem, ani nie czułem się lepiej. Doskonale skrojony trening, świetna dieta i ogólnie wszystko jest jak najwyższej jakości. Nie ma się co zastanawiać, tylko brać do roboty.
04-12-2016 06:05 PM
Offline platynowav
Member

Liczba postów: 53
Treningi personalne?

Dokładnie, nawet ja, jako kobieta, niby przedstawiciela tej słabszej płci cisnę treningi na siłowni i super się czuję! Jak startowałam to ułożyłam sobie dietę przez stronę i nie wiedziałam co, gdzie, jak.. a szybko na szczęście się sporo rzeczy nauczyłam i teraz jestem pewniejsza siebie i wiem, że mogę dac sobie radę ze wszystkim Wink
04-12-2016 06:42 PM
Offline CUDziewczyna00v
Junior Member

**
Liczba postów: 26
Treningi personalne?

A skąd brałaś tę dietę?? Może też bym sobie wykupiła jakąs i schudła?
04-12-2016 07:34 PM
Offline platynowav
Member

Liczba postów: 53
Treningi personalne?

Polecam idenatrening.pl tam możesz sobie takie rzeczy dobrać i Ci wszystko fajnie tam rozpisują, polecają i ogólnie świetne miejsce żeby zacząć swoją przygodę ze siłownią Wink
04-12-2016 07:47 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości