Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ulubiona kuchnia

Offline AnielaZubrzyckav
Junior Member

**
Liczba postów: 35
Reputacja: 0
Ulubiona kuchnia

Hej wszystkim! Jaka jest Wasza ulubiona kuchnia? Sami eksperymentujecie w kuchni, czy jecie na mieście w odpowiednich restauracjach, serwujących dania pochodzące z Waszego ukochanego kraju? Moi znajomi zawsze dziwią się, jak chcę iść do restauracji o profilu greckim lub tajskim. Wszyscy jedzą albo w restauracji włoskiej, albo w chińczyku. Mogliby czasem porzucić stare przyzwyczajenia! Tajlandia ma dla nich tyle do zaoferowania!
A Wy, próbowaliście kiedyś?
07-29-2016 12:39 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline GefreiterKaniav
Member

Liczba postów: 56
Ulubiona kuchnia

Dzięki mojemu byłemu chłopakowi zakochałam się w tajskiej kuchni. Tamtejsi ludzie charakteryzują się fantastycznym kunsztem kulinarnym i żałuję, że wcześniej nie miałam okazji tak dobrze jadać.
07-29-2016 02:07 PM
Offline EdytaXYZv
Junior Member

**
Liczba postów: 34
Ulubiona kuchnia

A ja lubię chińską kuchnię i nie podoba mi się, że mówisz o niej jakby z pogardą. A czy Ty, próbowałaś kiedyś? Jadłaś kurczaka w cieście? Chrupiącego kurczaka? Kaczkę po pekińsku? Albo owoce w cieście? Dania chińskie są naprawdę dobre, wystarczy tylko je docenić. Ja zakochałam się w chińskiej kuchni, odkąd moja przyjaciółka trafiła na stronę: eat-and-drink.pl/. Wzięłyśmy byle jaką restaurację, a na dzień dzisiejszy odwiedziłam już wszystkie chińczyki we Wrocławiu.
07-29-2016 02:56 PM
Offline platynowav
Member

Liczba postów: 53
Ulubiona kuchnia

Znam tę stronę! I też odwiedziłam już wszystkie chińczyki, ale nie we Wrocławiu, tylko w Poznaniu. Jeśli będziesz się kiedyś wybierać, umieść w planie chociaż kilka z restauracji proponowanych na stronie: eat-and-drink.pl/gdzie-zjesc-w-poznaniu.html . Mi zostało jeszcze wiele do zaliczenia, jest ich tu naprawdę ogrom! Nawet nie wiedziałam, że moje miasto jest tak bogate w lokacje tego typu.
07-29-2016 04:15 PM
Offline zagadkaONv
Member

Liczba postów: 69
Ulubiona kuchnia

O, ale świetnie! Moja luba już od dawna męczyła mnie, żebyśmy zjedli kiedyś kolację we włoskiej restauracji w Poznaniu – w końcu nie będę musiał daleko szukać Wink.
07-29-2016 04:28 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości