Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wnętrze w stylu nowoczesnym.

Offline zlotowlosav
Junior Member

**
Liczba postów: 43
Reputacja: 0

Siema! Czy ktoś z Was urządził mieszkanie w stylu nowoczesnym i zechce mi odpowiedzieć na pytanie jakie oświetlenie wygląda najlepiej w takiej stylistyce?
07-20-2016 09:29 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline platynowav
Member

Liczba postów: 53

Tak, ja. Zawsze marzyłam o takiej właśnie stylistyce i moje marzenie się ziściło jak wyszłam za mąż – mój partner dał mi wolną rekę w kwestii urządzania mieszkania. Posiadamy w przedpokoju lampy ścienne LED, nie wiem czy łątwo o bardziej nowoczesne oświetlenie. Powiem, że wygląda intrygująco.
07-20-2016 10:30 PM
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 62

Myślę, że da się znaleźć coś bardziej postępowego niż lampy LED, chociaż ja oczywiście je uwielbiam i posiadam. Ale ze swojej strony mogę polecić żarówki sterowane pilotem. Wówczas masz wygodne rozwiązanie no i na pewno będzie pasowało do całego wnętrza Twojego domu.
07-20-2016 10:44 PM
Offline EdytaXYZv
Junior Member

**
Liczba postów: 34

A słyszałaś kiedykolwiek o lampach gipsowych? Spoko, mi za pierwszym razem też to nic nie mówiło. Dopiero później kumpel pokazał mi konkretną ofertę. O, tutaj: tomix.pl/c/pl/47/5/1/0/long/lampy+gipsowe.html. Sama odpowiedz sobie na pytanie, czy takie lampy nie kojarzą Ci się z jakimiś łaźniami parowymi i salonami masażu. Montując takie w łazience naprawdę Twoje mieszkanie zyska na poziomie luksusu.
07-20-2016 10:56 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości