Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Współpraca z ZUS, potrzebna pomoc.

Offline szalona20v
Member

Liczba postów: 56
Reputacja: 0

Witam. Jestem bardzo świeżym przedsiebiorcą i chciałabym zapytać o doświadczenia we współpracy z ZUSem. Słyszałam że potrafi być nieprzyjemnie, że czasem doczepiają się do wszystkiego i w gruncie rzeczy to trzeba bardzo ale to bardzo uważać. Ile w tym jest prawdy? To czego sie dowiedziałam brzmi bardzo zniechecajaco wiec bedewdzieczna za szczere odpowiedzi.
12-05-2016 03:25 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline rzeskiv
Junior Member

**
Liczba postów: 25

Prawo jest prawo a ZUS działa według prawa. Krzywdy Ci nie zrobią jeśli bedzieszdbac o wszystko jak należy. Kwestie czy państwo nas wykrozystuje i wyciska jak cytrynezostawie na boku. Pilnuj terminów, nie popełniaj bledów a wszystko bedzie dobrze. To oczywiscie wersja dla odwaznych bo wbrew pozorom do ogarniecia jest bardzo duzo. Jeśli wolisz skupić się na prowadzeniu interesu to polecam skorzystać z biura podatkowego które zajmie sie papierkową robotą za Ciebie.
12-05-2016 03:36 PM
Offline szalona20v
Member

Chyba na początku szczególnie przydałoby mi się takie wsparcie...
12-05-2016 05:32 PM
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 69

Nie tylko na początku ale na cały czas. Powtórze za kolegą że lepiej jest poświecicsie biznesowi i zarabianiu wiekszychpieniedzyniztonac w papierach. Jak tylko otworzyłam firme od razu zaczelamkorzystac z uslug kancelarii podatkowej, chcialam podpatrzeć jak to sie robi i z czasem robić to samodzielnie ale zostałam przy tym układzie bo usługi kosztuja nie duzo a mam pewnosc ze wszystko jest zrobione jak trzeba. Pozdrawiam.
12-05-2016 06:56 PM
Offline szalona20v
Member

Branża w której działam wymaga dużo poswiecenia i ogromnej ilosci czasu stad moj strach przed biurokracją – mogę tego nie pogodzić. Podrzucisz mi link do tej kancelarii? Byłabym wdzięczna.
12-05-2016 09:54 PM
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 69

Jasne, bez problemu - http://www.iinventive.pl/. Funkcjonują wiele lat i zbierają bardzo dobre opinie. Widać że ta robota ich pasjonuje bo deklaracje zawsze są przygotowane bezbłędnie i w terminie. Poza tym po zatrudnieniu pracowników na magazyn zajmują się też moja obsługą kadr i płac – na tym polu także wszystko działa jak należy. Mam nadzieje że pomogłam, pozdrawiam.
12-05-2016 10:24 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości