Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zakład obrabiający elementy z granitu?

Offline mortalwombatv
Junior Member

**
Liczba postów: 37
Reputacja: 0

Krótkie pytanie do was, zna ktoś zakład który zajmuje się obróbką granitu? Mam na magazynie kilkadziesiąt sztuk dużych płyt, które chciałbym przerobić na blaty do kuchni. Czy zna ktoś może taki zakład?
05-31-2016 04:42 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline derekv
Junior Member

**
Liczba postów: 44

Jedyne co mi przychodzi na myśl to strona uniquestone.pl/oferta/granit/. Widziałem kiedyś ofertę tej firmy i naprawdę robią mega robotę jeżeli chodzi o kamienie ozdobne. Nie są to tanie rzeczy ale naprawdę warto zainwestować.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-08-2016 10:35 PM przez platinum.)
05-31-2016 05:14 PM
Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 74

Ta firma ma zakład niedaleko mojego domu. Często tam jeździłam jak jeszcze z nimi współpracowałam. Firma naprawdę solidna, przykładają się do tego co robią więc nie musisz się martwić o zadowolenie klientów w późniejszym czasie.
05-31-2016 05:29 PM
Offline szalona20v
Member

Liczba postów: 59

Ja trafiłam ostatnio na ich reklamę jak szukałam zakładu kamieniarskiego. Myślicie że są w stanie zrobić dla mnie kilka drobnostek? I jeżeli tak to jaka może być tego cena bo nie orientuję się kompletnie w takich usługach.
05-31-2016 05:47 PM
Offline derekv
Junior Member

**
Liczba postów: 44

Z tego co pamiętam to akurat ta firma robi zamówienia od konkretnej kwoty więc raczej nie podejmą się ustawiania maszyn dla jednego elementu. Pewności nie mam więc najlepiej będzie się z nimi osobiście skontaktować. I jak już się dowiesz czegoś ciekawego to daj znać bo tu jest więcej zainteresowanych Smile
05-31-2016 07:22 PM
Offline mortalwombatv
Junior Member

**
Liczba postów: 37

No ja zaraz wykręcę numer i dowiem się tez ile mogę więc będziemy mogli sobie porównać. Czytałem na stronie, że zamówienia i realizacje dopiero od 30 tys. zł ale nie wiem na jakiej zasadzie to działa. Chyba chodzi o materiały plus obróbkę.
05-31-2016 09:26 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości