Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zegarki – jaki najlepszy?

Offline EdytaXYZv
Junior Member

**
Liczba postów: 34
Reputacja: 0

Hej wszystkim. Postanowiłam napisać, bo sama już nie wiem co i jak. Potrzebuję zakupić dobrej jakości zegarek na prezent. Problem polega na tym, że kompletnie się na tym nie znam. Zupełnie nie wiem w jaki sposób się takie zegarki poznaje, czy wybiera. Nie wiem także jakie funkcje posiadają dobrej marki zegarki. A także to czy lepsze są skórzane (chodzi oczywiście o pasek) czy też te na bransolecie, głównie chodzi mi o zegarki dla pań. Niestety moja wiedza na ten temat jest dość ograniczona. Z chęcią zapoznam się z tym, co wy macie do zaoferowania. Może akurat na coś się skuszę i coś wybiorę. Pozdrowienia dla was.
07-07-2016 11:42 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline AnielaZubrzyckav
Junior Member

**
Liczba postów: 35

Cześć. O zegarkach można wiele powiedzieć. Według mnie najlepiej prezentuje się zegareczek marki IWC. Nie każdy przecież musi od razu kupować roleksa. Odnośnie funkcjonalności to wiem na pewno, że odmierzają czas ;D i to chyba wystarczy, jeśli chodzi o zegarki na dłoń.
07-07-2016 12:00 PM
Offline mroznyv
Junior Member

**
Liczba postów: 33

Dzień dobry. Podzielę się swoją opinią. Uważam, że zegarek to bardzo dobry pomysł na upominek zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny. Jest dość wymowny i efektowny. Niektóre posiadają na przykład barometr. Oczywiście najlepsze są te markowe, bez żadnych dodatków, mnie się osobiście podobają takie jak te kraff.pl/16-zegarki-tag-heuer . Gdybym miał wybierać dla kogoś to wybrałbym chyba coś tego pokroju. Cieszę się, że mogłem pomóc.
07-07-2016 12:31 PM
Offline profesjonalistka996v
Junior Member

**
Liczba postów: 30

Witam. Dla kobiety odpowiedni prezent to Spa, perfumy, kosmetyki, biżuteria, czekoladki. Można też pokusić się o ubrania, ale tu bym zaproponowała, aby zabrać kobietę na zakupy żeby sama sobie coś wybrała. Dla faceta zegarek oczywiście może być i jeszcze krawat. Innych pomysłów na upominki dla dorosłych to już nie mam, a na zegarkach to nie bardzo się niestety znam.
07-07-2016 01:40 PM
Offline rzeskiv
Junior Member

**
Liczba postów: 23

Zegarki mnie się podobają elektroniczne, te wielofunkcyjne. „Starodawne” owszem mają swój urok, ale osobiście dla mnie najlepszą alternatywą są chyba te elektroniczne. Pozdrawiam
07-07-2016 03:14 PM
Offline szalona20v
Member

Liczba postów: 59

A mnie się zegarki w ogólnie nie podobają. Po co to komu, jak dziś ma każdy telefon komórkowy gdzie ma wszystkie te gadżety typu zegar, stoper, kalendarz, czy prognozę pogody?! Ja się pytam, po co zegarek?!
07-07-2016 03:50 PM
Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 74

po to, że to tez jest ozdoba. Doatkowo bardzo funkcjonalna i świetnie da się skomoowac z elegancką biżuterią. Ale… to trzeba mieć trochę klasy, by to rozumieć Wink
07-07-2016 04:02 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości