Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

wymiana okien tanio

Offline platynowav
Member

Liczba postów: 53
Reputacja: 0
wymiana okien tanio

szukam kogoś kto mi podpowie, jak i gdzie tanio wymienić okna w Szczecinie. I jeszcze zastanawiam się jakie okna zamontować, myślałam o pcv albo o opcji w aluminium które lepsze? Jak polecicie jakąś dobrą firmę wypróbowaną to też super będę wdzięczna.
08-30-2016 11:18 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline GefreiterKaniav
Member

Liczba postów: 56
wymiana okien tanio

polecam tego sprzedawcę producentokieneu mają swoją stronkę i całkiem niezłe ceny. Sprawdź sobie bo robią też na wymiar i są całkiem atrakcyjne oferty producentokien.eu/okna-na-wymiar/ jakbyś chciała wymienić okna niestandardowe.
08-30-2016 12:33 PM
Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 74
wymiana okien tanio

Z mężem też korzystaliśmy z oferty tej firmy jakbyś nie wiedziała na co się zdecydować to podrzucam linki z oknami pcv producentokien.eu/okna-pcv/ solidnie wykonane, szczelne i tanie, ja się akurat zdecydowałam z mężem na pcv żeby nieco zaoszczędzić ale nic nam się nie dzieje, akurat taki model jak wzięliśmy jest akurat. No i jeszcze, dla ścisłości dorzucam link z aluminium producentokien.eu/okna-aluminiowe/ gdzie też masz całkiem duży wybór okien, a aluminium jest bardzo szczelne i dobre z tego co wiem, z grubą szybą możesz liczyć na dobrą ochronę. Można u nich zamówić też antywłamaniowe okna.
08-30-2016 02:44 PM
Offline zagadkaONv
Member

Liczba postów: 69
wymiana okien tanio

postaw na pcv takie okna wybiera większość z nas i sprawdzają się doskonale. Zwłaszcza jeśli wybierzesz grubszą ramę. Aluminium też ok, ale to rzadziej wybierana opcja, sam mam plastikowe i nie narzekam, jak nie chcecie kombinować z kształtem i obudową to pcv będzie jak znalazł.
08-30-2016 04:41 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości