Forum eko.opole.pl

Pełna wersja: Ile kosztuje impreza.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Po dwóch latach chudych w działalności mojej firmy w końcu przyszedł progres, który jest widoczny gołym okiem. Nie jestem typem szefa, ktoiry wszystko bierze dla siebie, wiec chciałbym również podzielić się zarobkiem z pracownikami. Przygtowuje dla nich impreze integracyjna z atrakcjami i chciałbym się dowiedziec, jaki jest orientacyjny koszta takiej imprezy.
Oj trudno będzie oszacowac, bo za malo danych podałeś. Ile osób, gdzie i tak dalej. To tak jak z organizacją imprezy weselnej, gdzie ilość osób robi różnicę, jeśli chodzi o cenę. Ja na Twoim miejscu zadzwoniłabym do firmy luka nowscyep.pl, która jest najlepszą jeśli chodzi o imprezy dla firm Warszawa to ich siedziba, ale działają w całym kraju.
O dzięki, na razie chciałem poznać orientacyjne koszty, bo nic jeszcze nie załatwiałem.
W tej firmie dowiesz się wszystkiego już po pierwszej rozmowie. Z reguły koszt wyjazdu z dwoma noclegami to około 300 zł. W tym masz pełen pakiet wyżywienia, imprez i tak dalej. Alkoholu w tym nie ma, bo to każdy realizuje we własnym zakresie. No i jeśli dochodzą występy jakiś gwiazd, to trzeba też to doliczyć.
Jak to mówi mój szef cena nie gra roli… Ważne, żeby ludzie się dobrze bawili i żeby mieli co wspominać przez długi czas Smile Mam to szczęscie pracowac w takiej firmie i wszystkim życzę, żeby mieli taką możliwość.
Przekierowanie