Forum eko.opole.pl

Pełna wersja: Regeneracja czy naprawa tylnej belki?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siemka, czy orientujecie się może czym różni się regeneracja tylnej belki do naprawy?
z tego co mi wiadomo regeneracja tylnej belki to zakup kompletnie nowej, zregenerowanej – zostawiasz zużytą w serwisie, a dostajesz nową. Przynajmniej u mnie tak wyglądała regeneracja belki Warszawa to miasto, gdzie oddałem zepsutą, bardzo już zniszczona do serwisu, a wyjechałem z nową, zregenerowaną, od razu zamontowaną.
A co z tą naprawą?
A naprawa oznacza, ze np. umawiasz się w serwisie i na poczekaniu naprawiają Ci ją, często nawet bez demontażu. Niestety mnie się przydarzyła naprawa tylnej belki Poznań to miejsce, gdzie trafiłem do dobrego serwisu. W zasadzie w 1,5 godziny wymienili mi czopy. Wiem też, ze wiele warsztatów mechanicznych praktykuje tez coś takiego, że jak belka wymaga naprawy, a nie pasuje Ci, ze samemu podjechać do serwisu, to możesz wysłać zdemontować belkę i wyslać do nich kurierem, oni ją naprawią, odeslą, a ty sobie ja z powrotem zamontujesz.
Okej, teraz kumam o co chodzi. Mi tez mechanik wspomniał cos o czopach, wiec może rzeczywiscie skonczy się na naprawie belki i będzie po temacie.
To często zdarza się we francuzach, taki ich urok Wink))
zauważyłem ;PP ogólnie nie mam tym samochodom nic do zarzucenia, ale ta tylna belka mnie trochę martwi Sad
Stary, ale to jest temat do przeskoczenia. Tylko trzeba trafić do naprawdę sparwdzonego serwisu. Gdzie mieszkasz?
We Wrocławiu.
O to na pewno masz do dyspozycji kilka adresów.
Stron: 1 2
Przekierowanie