Forum eko.opole.pl

Pełna wersja: Gdzie regenerują tylną belkę Peugeot 206?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kto wie gdzie mogę zregenerować w Warszawie tylną belkę i ile to kosztuje? Na wypadek gdyby było drogo to jak długo można jeździć na uszkodzonej? Z góry dziękuję bardzo za odpowiedzi i pozdrawiam.
Jeśli interesuje cię tylna belka Peugeot mojej siostry od razu został wstawiony do garażu jak się okazało że trzeba naprawić, z tym że część wysłaliśmy do regeneracji do tylnabelkapolska.pl/cennik/peugeot/. Wyszło o wiele taniej niż zakup nowej czy naprawa w Warszawie wiec Tobie też polecam tak zrobić. Samochód śmiga jak nowy, wydaje się że lepiej niż w momencie kiedy go kupiliśmy. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego.
Jak zamierzasz regenerować to tylko tam i radzę unikać warsztatów albo firm w Warszawie bo ja miałem wielkie nieprzyjemności z tym związane.
Dziękuję za namiary na firmę, myślę że skorzystam bo czytam sporo pozytywnych opini na ich temat ale może kolega rozwinie co się stało w warsztacie w Warszawie?
Jak to co? Spaprali belkę tak że nie dało się z nią nic zrobić. Kupiłem inną zepsutą i wysłałem do regeneracji do firmy którą koleżanka poleca.
Opłaciło się?
Oczywiście, i tak wyszło taniej niż nowa.
Przekierowanie