Forum eko.opole.pl

Pełna wersja: Dyplomy szkolne sklep – jaki polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie. Jestem nauczycielem wychowania fizycznego i niedługo organizujemy w szkole dzień sportu. Chciałbym z tej okazji kupić/ wydrukować dla dzieciaków jakieś dyplomy. Możecie mi polecić sklep gdzie dostanę coś takiego?
A nie wolisz sam sobie zaprojektować czegoś takiego? To nie jest problem w jakimś programie graficznym i będziesz miał coś oryginalnego.
Po co projektować samemu? Teraz można kupić naprawdę fajne wzory, więc bez sensu tracić czas. Myślę, że w internecie na pewno kupisz jakieś gotowe dyplomy.
A jakie potrzebujesz? Co tam ma być konkretnie?
Myślę, że wystarczy jeśli będzie tylko informacja, że dyplom dla konkretnej osoby. No i żeby były kolorowe, bo w końcu to dla dzieciaków
Teraz wszędzie masz dyplomy szkolne sklep internetowy wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem. Dużo tam znajdziesz. Ja mogę Ci polecić: http://www.bialyatrament.pl/pl/dyplomy, bo tutaj mają naprawdę bardzo estetyczne wzory i projekty. My zamawiamy z tego sklepu, bo są naprawdę przepiękne. Mają bardzo estetyczne rysunki i fajnych ilustratorów.
Świetne są te wzory! Nie wiedziałam, że są jeszcze takie firmy, które przykładają uwagę do takich szczegółów i ładnych obrazków!
Dzięki za polecenie! Może mi też się przyda, bo często organizujemy zawody i konkursy w szkole, więc może kupię na zapas takich dyplomów, to będzie dla dzieciaków.
Rzeczywiście przejrzałem i myślę, że sprawdza się na takie zawody, jak organizujemy. Pokazałem żonie i też jej się bardzo podobają, więc chyba wybiorę coś z tego sklepu.
Przekierowanie