Forum eko.opole.pl

Pełna wersja: Gdzie wykonują projekty zadaszeń drewnianych, pomożecie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mamy fajny taras przy domu ale jak pada, to niestety nie da się na nim siedzieć. Chciałbym zrobić zadaszenie z drewna ale nie wiem jak. Czy jest jakiś zakład, który by mi taki projekt wykonał?
Dlaczego akurat drewniany, wiesz ile to kłopotu? Ciągle trzeba impregnować, grzybem ci zalezie bo pogody mamy jakie mamy.
Ale taras mam drewniany i chciałbym, żeby zadaszenie pasowało do niego. To jakie mam zrobić?
Ja bym ci polecił zadaszenie z aluminium. Jest o wiele lżejsze, nie trzeba go ciagle malować a do tego możesz sobie dobrać jeszcze fajne pokrycie dachowe.
No ale jak będzie wygladało aluminium z drewnem, do niczego. Będę obstawał przy drewnie.
Smile. No jasne, każdy powinien mieć to co mu się podoba. Projekty zadaszeń drewnianych robi ta sama firma co i tych z aluminium. Podam ci ich stronę: http://tdmtarasy.pl/galeria/zadaszenia/, przejrzyj, może zmienisz zdanie.
Kolega ma rację. Aluminiowe zadaszenia są dużo bardziej funkcjonalne a jeśli chodzi o to, że aluminium nie pasuje do drewna, to ci powiem, że te profile aluminiowe są w różnych kolorach i z łatwością można je dobrać do tarasu.
A to tego nie wiedziałem nawet nie szukałem, bo ukierunkowałem się na drewno. Może i rzeczywiście łatwiej było by to utrzymać?
No jasne, a do tego możesz sobie wybrać czy ma być stale, czy otwierane, pokrycie ze szkła czy poliwęglanu. Jest mnóstwo różnych opcji, trzeba się tylko z nimi zapoznać.
A co to za firma, ta co mi link podałeś? Spolegliwa jakaś? Można by im zlecić też wykonanie tego zadaszenia.
Stron: 1 2
Przekierowanie