Forum eko.opole.pl

Pełna wersja: Samochód zastępczy z Ergo Hestii w Łodzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć! Bardzo potrzebuję Waszej rady, bo nie wiem co robić. Ostatnio pożyczyłam samochód mojego męża swojej siostrze. Niestety rozbiła go, a mój mąż jeszcze o tym nie wie. Mamy samochód ubezpieczony w Ergo Hestii i zastanawiam się, czy należy nam się auto zastępczo. Może to by jakoś uspokoiło męża.
Wszystko zależy od tego, czy wypadek był spowodowany przez Twoją siostrę, czy tę drugą osobę. To jest zasadnicza różnica.
Inny kierowca wjechał w bok mojej siostrze, ale to była jego wina, bo nie ustąpi8ł pierwszeństwa.
W takiej sytuacji masz prawo domagać się auta zastępczego z OC sprawcy – polskie prawo o tym mówi. Wystarczy, że zdobędziesz dokumenty od swojego ubezpieczyciela, a potem skontaktujesz się z jakąś wypożyczalnią aut, która dodatkowo dogada się z Twoim ubezpieczycielem.
A możecie coś polecić konkretnego? Jestem w Łodzi i chciałabym firmę z tej okolic.
No to sprawdź sobie: http://metropolis-rent.pl/samochod-zastepczy/, bo oni zapewniają bezpłatne auto zastępcze z OC sprawcy. Z tego, co wiem to współpracują między innymi z Ergo Hestią, więc nie powinnaś mieć problemów z uzyskaniem samochodu. Też mam auto ubezpieczone w Ergo Hestii a auto zastępcze w Łodzi dostałem bez problemu. Najlepiej jeśli się z nimi skontaktujesz i dopytasz o szczegóły
Powiem Ci, że ja na miejscu Twojego męża byłby wściekły i żadne auto zastępcze by mi tego nie wynagrodziło.
Bez przesady. Przecież drobne kolizje się zdarzają i czasem to nie od nas zależy.
Koleżanka ma rację, a dobrze, że jest w ogóle możliwość wzięcia auto zastępczego, bo w przeciwnym razie trzeba by jeździć komunikacją miejską, a nie każdy ma dobry dojazd do pracy.
Przekierowanie