Forum eko.opole.pl

Pełna wersja: Jakie skuteczne tabletki odchudzające zażywaliście? Czy w ogóle są takie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Próbowałem różnych aptecznych specyfików, a także tych reklamowanych w telewizji herbatek, ale niestety… nic specjalnie nie chce na mnie działać i pomóc mi schudnąć. Sęk w tym, że nie zmagam się z jakąś specjalnie dużą nadwagą, ale na tyle drażniąca jest, że czuję się po prostu źle.
Ćwicz, żyw się jak należy, a w końcu samo zejdzie. Być moe jest tak, że organizm sam się broni, bo dla niego tłuszcz to jednak energia.
Od roku się tak broni? ;/ Wiem, jak to działa, po prostu nie mogę niżej zejść. Dlatego proszę Was, jeśli znacie jakieś skuteczne tabletki na odchudzanie, to podpowiedzcie, jakie warto.
Musisz sobie zdać sprawę, że skuteczność tabletek odchudzających jest uzależniona także od tego, ile dziennie się ruszasz, a także jaką masz dietę. Nie myśl sobie, że siedzą na kanapie przed TV i pijąc piwo, a przy tym przyjmując tabletki, zrzucisz kilogramy. Zresztą możesz o tym poczytać co nieco na: http://tabletki-odchudzanie.net.pl/table...utecznosc/. Dobra lektura dla osób, które chcą zgubić kilogramy z pomocą takich suplementów.
Kiedyś korzystałam z jakichś suplementów, a nie ćwiczyłam. Kiedy je odstawiłam, to okazało się, że szybko mi wróciła poprzednia waga Sad Dopiero łącząc to z ćwiczeniai zrzuciłam trwale kilogramy.
Rozumiem, a jaki specyfik byście polecili?
Zależy, czy np. chcesz zmniejszyć przyswajanie tłuszczu, czy polepszyć metabolizm przez podniesienie temperatury.
No ja mam problem z nadmiernym apetytem.
To masz np. TriApidix 300, dobrze hamuje głód
Ta strona, co Ci kolega wysłał, to też ranking takich tabletek. Zapoznaj się z nim i sam stwierdź, co lepsze dla Ciebie.
Stron: 1 2
Przekierowanie