Forum eko.opole.pl

Pełna wersja: Czy warto przyjąć posadę w Grupie Tense?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jestem studentem informatyki i w przyszłym roku kończę studia. Mam nadzieję, że się obronię w terminie, więc już zacząłem się rozglądać za posadą. Znalazłem w Internecie ofertę i zastanawiam się, czy warto się z nimi związać. Ma ktoś jakieś opinie na ich temat?
A na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? Z tego co wiem, to szukają różnych osób do współpracy. Bardzo mocno się ostatnio rozwinęli i mają sporo klientów z różnych branż, więc ludzie do pracy są im porzebni.
Myślę, że najbardziej sprawdzę się w optymalizacji stron internetowych.
Ja tam bym się na twoim miejscu nie zastanawiał. Grupa Tense zatrudnienie daje osobom ambitnym, które chcą nie tylko zdobyć staż i pewien rodzaj doświadczenia ale chcą związać się z firmą na dłużej. A nawet jeśli miałbyś zmienić pracę po jakimś czasie to już będziesz miał co wpisać w CV, a to bardzo ważne. Myślę jednak, że warunki atmosfera wśród pracowników jest na tyle fajna, że zechcesz zostać na dłużej.
No właśnie słyszałem, że świetnie się u nich pracuje ciągle organizują jakieś wyjścia integracyjne, a to bardzo cementuje zespół według mnie.
Nie tylko, tam się też dba o pracownika. Masz darmowe kursy na poszerzenie wiedzy i umiejętności. Nie czarujmy się, po studiach tak naprawdę człowiek nie wiele potrafi, dopiero w trakcie pracy zdobywasz poważne szlify. Poza tym, możesz korzystać z siłowni i squash, no i co także nie bez znaczenia, będziesz wiedział co cię czeka w przyszłości.
Ja bym cię też namawiała, bo współpraca z nimi da ci przede wszystkim możliwość działania w bardzo ambitnym i operatywnym zespole, od którego możesz się bardzo wiele nauczyć. Ludzie tam są dla siebie mili i przyjacielscy, pomagają sobie nawzajem, otaczają opieką nowych kolegów, żeby nikt nie czuł się pozostawiony samemu sobie. Zresztą zajrzyj tu: http://kfgt.com.pl/zobacz-firme/17298, zobaczysz co o niej piszą klienci.
Tak czytam co inni piszą i powiem ci tylko tyle, że jak nie spróbujesz to i tak nie będziesz wiedział czy warto. Nic nie tracisz. Tuż po studiach masz takie sobie szanse na super robotę. Aplikuj, pójdź na rozmowę i zobaczysz, czy przejdziesz sito.
Myślisz, że mogą mnie nie zatrudnić? Przecież szukają ludzi.
To prawda, szukają, bo jest to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie, ale szukają dobrych, a może nawet najlepszych. Sprawdź Smile.
Stron: 1 2
Przekierowanie