Forum eko.opole.pl

Pełna wersja: Szukam hostess z Katowic chętnych do współpracy. Kogo polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam króciutkie pytanie jak w temacie. Potrzebuję zorganizować akcję promocyjną przed dużą konferencją na temat gier wideo i tu moje pytanie, czy lepiej zatrudnić hostessy na własną rękę czy skorzystać z pomocy agencji?
Ciężko stwierdzić tak po jednym zdaniu napisanym na forum. Wszystko zależy jak duża będzie ta impreza i jak złożona ma być ta akcja. Jeżeli to tylko roznoszenie ulotek i wystarczy kilka dziewczyn to nie powinno być problemu ale z większą grupą ludzi możesz sobie nie poradzić.
Ja mimo wszystko wychodzę z założenia że lepiej zlecić coś takiego jakiejś firmie która się tym zajmuje niż zaprzątać sobie głowę załatwianiem formalności związanych z zatrudnieniem hostess. Chyba masz wystarczająco na głowie w związku z samymi przygotowaniami?
Jak interesują cię hostessy z Katowic to polecam ci sprawdzić ofertę firmy na stronie http://eventhostessy.pl/oferta/hostessy-Katowice.html. To jest właśnie agencja która dostarcza hostessy na potrzeby takich imprez czy eventów. Naprawdę znają się na rzeczy Smile
Zastanawia mnie tylko czy kosztowo wyjdzie taniej tak czy właśnie przez agencję. Budżet jest z góry ustalony przez firmę więc też nie mam zbyt dużego pola popisu.
Jeżeli chodzi o HostessyEvent to dostosują plan do budżetu. Z drugiej strony pomyśl tak, wolisz mieć mniej osób ale takich które profesjonalnie podejdą do tematu czy raczej zatrudnić kilka dziewczyn który ulotki wyrzucą do kosza i pójdą do domu?
Chyba jednak wolę żeby ktoś te ulotki jednak otrzymał. Dobra nie było pytania, zgłaszam się do agencji i z nimi wszystko załatwię Wink
Przekierowanie