Forum eko.opole.pl

Pełna wersja: Jakie mleko początkowe wybrać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Chciałabym się poradzić, jakie mleko modyfikowane dla noworodka najlepiej wybrać. Niestety mam problem z własnym pokarmem i chciałabym dokonac najlepszego wyboru mleka, żeby wiedzieć, ze mój maluch dostaje z pokarmem wszystkie niezbędne składniki odżywcze.
Ja dawałam mojej córce, gdy była malutka to mleko początkowe, którego opis znajduje się na stronie internetowej http://www.apteka-internetowa-24.pl/huma...-350g.html. Jadła je chętnie, szybko rosła i zdrowo się rozwijała. Teraz ma już 3 lata i rzadko pije mleko modyfikowane, ale czasem jeszcze podaję jej mleko tej marki przeznaczone dla dzieci po 24. miesiącu życia. Uważam, ze warto zdecydować się własnie na to mleko.
Nie słyszalam wcześniej o mleku modyfikowanym tej marki, ale chyba się na nie zdecyduję. Gdzie można je kupić w dobrej cenie?
Ja zawsze zamawiam to mleko w aptece internetowej apteka-internetowa-24.pl. Zawsze kupuję przynajmniej dwa opakowania, żeby mieć w domu jego zapas. A średnio robię w tej aptece zamówienie raz w miesiącu. Oprócz mleka dla córki kupuję tam dobrej jakosci kosmetyki dla niej i dla siebie.
Aha, a może mogłabyś polecic mi jakiś wypróbowany kosmetyk intensywnie nawilżający do wysuszonej cery?
Polecam serum intensywnie nawilżające, prezentowane pod linkiem http://www.apteka-internetowa-24.pl/biod...40-ml.html. To dermokosmetyk o bogatej recepturze, który sama kiedyś stosowałam, gdy miałam suchą cerę. Skutecznie przeciwdziałał odwodnieniu mojego naskórka i chronił go przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych.
Przekierowanie