Forum eko.opole.pl

Pełna wersja: Jakie uchwyty meblowe chromowane polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moja zona koniecznie chce szybki remont. A jak wiadomo remont nie może być zbyt szybki bo zawsze wszystko zaraz się sypać. Wiec dla mnie szybki oznacza felerny… no i jeszcze tych uchwytów meblowych szukam… Jaka marke polecacie?
Marek masz sporo do wyboru. I tak ważniejsze wg mnie jest aby uchwyty meblowe rzeczywiście pasowały do całości a nie były jak z przypadku. Bo tez takie widziałem. Ja kupuje zawsze 2-3 sztuki zapasowych. Żeby potem w razie czego było latwo wymienić.
Ja kupowałem tutaj uchwyty https://www.ksieciunio.pl/Uchwyt-chrom-c155 no wiadomo ze trzeba dobrze podpasować uchwyty meblowe chrom wygląda elegancko no i generalnie większość mebli dobrze z nim wspolgra. Cenowo tutaj tez nie ma szaleństw. No i co ważne dobra jakość. Poki co moje sa cale a dzieci w domu.
Widziałem te uchwyty meblowe. Spoko dzięki : ) jeszcze chyba do nich zajrze.
Oni maja tez aluminiowe uchwyty ale tez np. czarne białe wiec może cos takiego bardziej nowoczesnego kupisz? Bo oni maja zarówno klasyczne wzory jak i takie zupełnie nowoczesne zależy czego ci dokładnie trzeba bo może wcale nie musisz mieć chromowanych uchwytow meblowych.
Uchwyty meblowe chromowane podobają się mojej zonie najbardziej…. I nie chce w domu wojny Smile
No tak to już poważny argument. Bo ten sklep internetowy ma duzy wybór akcesoriów Blum, Peka, Rejs… tylko kwestia przeszukania asortymentu.
Przekierowanie