Forum eko.opole.pl

Pełna wersja: Witaminy firmy Olimp – które z nich najlepsze będą dla sportowców?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć! Ostatnio zintensyfikowałem swoje ćwiczenia na siłowni i mam poczucie, że jakby brakuje mi sił. Nie robię jakichś nagłych zrywów i przeciążeń, raczej naturalnie po prostu zwiększyłem dawkę ilości wykonywanych treningów. Zawsze starałem się stronić od jakichś odżywek czy podobnych rzeczy, ale teraz pomyślałem, że dobrze byłoby zadbać przynajmniej o jakąś suplementację witamin. Słyszałem, że witaminy Olimp są dobre, ale firma ta ma trochę swoich produktów, więc nie wiem, które z nich byłyby najlepsze. Poradzicie coś?
Uzupełniaj dietą witaminy, to zawsze daje najlepszy rezultat. Staraj się nią bawić, tj twórz różne potrawy z najróżniejszych składników – warzyw, mięs, orzechów itp. Taka jest przynajmniej moja rada.
Nie no spoko, dbam oczywiście o zbilansowaną dietę, jednak wydaje mi się, że nie uda mi się wszystkiego odpowiednio uzupełnić jedząc tylko trochę więcej marchewki, pietruszki czy jarmużu Smile
No niestety kolega ma rację. Dieta to jedno, ale dostarczanie organizmowi dodatkowych witamin jest nie mniej ważne. Co do witamin Olimp to rzeczywiście mają świetny wybór. Ja na przykład mogę Ci plecić, abyś sobie zajrzał tu: aptekamini.pl/olimp-vita-min-multiple-sport-nowa-formula-60-kapsulek.html. Mój partner bierze te suplementy. Wcześniej też czuł się taki trochę sflaczały po siłowni, a teraz to ma siły nawet na coś więcej, jeśli rozumiesz, co mam na myśli Wink
Heh… chyba rozumiem Wink Ktoś jeszcze mógłby coś więcej powiedzieć? Cenię sobie wypowiedź koleżanki, ale to może być jednostkowy przypadek.
Nie myślę, by to był jednostkowy przypadek, bo ja mam podobnie. Co prawda raczej nie bywam na siłowni, ale intensywnie biegam i trenuję we własnym zakresie. Biorąc suplementy witaminowe Olimp czuję się znacznie lepiej, zdrowiej i mam więcej energii by ćwiczyć. Akurat koleżanka podała Ci najlepszą ofertę z apteki MINI i ja Ci z całego serca ich polecam. Nigdzie lepszej ceny nie dostaniesz.
Aha, no skoro tak, to dziękuję tym bardziej. Sam zobaczę, jak na mnie będzie to oddziaływać. Trzymajcie się!
Jasne, daj znać, czy Ci się wyniki poprawiły Smile
Nie omieszkam się tym podzieić Wink
Przekierowanie