Forum eko.opole.pl
Poprawa pracy przyrodzenia - Wersja do druku

+- Forum eko.opole.pl (http://eko.opole.pl)
+-- Dział: Jak żyć? (/Forum-Jak-%C5%BCy%C4%87)
+--- Dział: Po męsku (/Forum-Po-m%C4%99sku)
+--- Wątek: Poprawa pracy przyrodzenia (/Thread-Poprawa-pracy-przyrodzenia)Poprawa pracy przyrodzenia - zagadkaON - 12-29-2015 05:51 PM

Tak jak w temacie. Moje przyrodzenie działa za krótko i potrzebuję pomocy w sprawie wydłużenia jego czasu pracy. Erekcja jest, ale bardzo krótko, bo tylko parę minut. Wiem, czas żałosny, dlatego proszę was o porady wszelkiego typu.


Poprawa pracy przyrodzenia - AnielaZubrzycka - 12-29-2015 07:52 PM

Problemy z przedwczesną erekcją u mężczyzn są częste, dlatego nie martw się, nie dotykają one tylko Ciebie. W internecie jest masa sposobów na poradzenie sobie z nimi, ja jednak polecam technikę polegającą na trenowaniu kontroli nad własnym ciałem. Musisz nauczyć się powstrzymywać przed wytryskiem tak, aby erekcja trwała długo.


Poprawa pracy przyrodzenia - OleOlek - 12-29-2015 08:03 PM

Dołączam się do wypowiedzi Pani przede mną. Jest to najlepszy sposób, ponieważ nie wymaga on wkładu finansowego, czy dużej ilości czasu, a jedynie samodyscypliny. Trenując regularnie osiągniesz efekty ale trzeba dużo pracowac. Wiele lat temu też dręczył mnie ten problem i właśnie w ten sposób sobie poradziłem. Kiedy czuję, że on nawraca, powtarzam przez kilka dni wypracowane przez siebie metody i wszystko wraca do normy.