Forum eko.opole.pl
Opinia o sklepie internetowym z modelami. - Wersja do druku

+- Forum eko.opole.pl (http://eko.opole.pl)
+-- Dział: Nasze otoczenie i środowisko (/Forum-Nasze-otoczenie-i-%C5%9Brodowisko)
+--- Dział: Dla hobbystów (/Forum-Dla-hobbyst%C3%B3w)
+--- Wątek: Opinia o sklepie internetowym z modelami. (/Thread-Opinia-o-sklepie-internetowym-z-modelami)

Opinia o sklepie internetowym z modelami. - OleOlek - 05-18-2016 10:42 AM

Mam takie szybkie i krótkie pytanie. Ostatnio trafiłem na stronę agtom.eu i znalazłem tam kilka bardzo ciekawych modeli. Czy ktoś może tam zamawiał i może mi potwierdzić, że mają tam dobre produkty?

Opinia o sklepie internetowym z modelami. - AloszaNiemcow - 05-18-2016 12:13 PM

No facet, sklep chyba najlepszy w okolicy Big Grin U mnie cała szafka jest zastawiona modelami właśnie z tego sklepu. A tak poważnie rzecz biorąc to jak najbardziej można polecić. Masz tam modele samych sprawdzonych i renomowanych firm.

Opinia o sklepie internetowym z modelami. - zagadkaON - 05-18-2016 01:49 PM

No a ja polecam wejść na agtom.eu/1015_revell i sprawdzić modele tej firmy. Zamawiałem te modele jeszcze zanim znalazłem ten sklep, ale teraz mam wszystko w jednym miejscu. Sklep asortymentem bije na głowę połowę internetu.

Opinia o sklepie internetowym z modelami. - najlepsza - 05-18-2016 04:39 PM

Mam pytanie, czy ten adres strony jest dobry? Wchodzę na agtom.eu/ i strona nie chce mi się załadować.

Opinia o sklepie internetowym z modelami. - zlotowlosa - 05-18-2016 06:17 PM

Spokojnie, może akurat trwają prace i nie możesz wejść albo strona chwilowo jest przeciążona. Czasem się tak zdarza więc spróbuj za kilka minut.

Opinia o sklepie internetowym z modelami. - rzeski - 05-18-2016 06:46 PM

Kilka sekund temu sprawdziłem adres i wszystko wczytuje się bez problemu. Może faktycznie była jakaś awaria więc sprawdź teraz.