Forum eko.opole.pl
Miesiąc miodowy – najlepsze inspiracje - Wersja do druku

+- Forum eko.opole.pl (http://eko.opole.pl)
+-- Dział: Nasze otoczenie i środowisko (/Forum-Nasze-otoczenie-i-%C5%9Brodowisko)
+--- Dział: Złaknieni podróży i wypoczynku (/Forum-Z%C5%82aknieni-podr%C3%B3%C5%BCy-i-wypoczynku)
+--- Wątek: Miesiąc miodowy – najlepsze inspiracje (/Thread-Miesi%C4%85c-miodowy-%E2%80%93-najlepsze-inspiracje)

Miesiąc miodowy – najlepsze inspiracje - rzeski - 06-21-2016 03:09 PM

Witam, niedługo się hajtam no i chciałbym pojechać na ekstra wypasiony miesiąc miodowy. To znaczy to moze być tygodniowy wypad, ale chcielibyśmy odpocząć po tym całym zamieszaniu. mozę ktoś spędził już namiętny urlop z ukochaną w romantycznym miejscu i wie gdzie co i jak i oczywiście za ile Wink

Miesiąc miodowy – najlepsze inspiracje - Morświn25 - 06-21-2016 04:32 PM

Ale chodzi ci o lato 2016? jeśli tak, to nie będziesz mieć problemu. Z tego co ostatnio się orientowałem oferty są coraz tańsze i łatwiej dostępne. a romantycznych miejsc jest mnóstwo. Może Werona? Albo Wenecja?

Miesiąc miodowy – najlepsze inspiracje - mrozny - 06-21-2016 06:00 PM

Haha, mogę ci polecić PrestigeTravel.pl. Z ta firmą możesz być pewien, ze nie będziesz mieć żadnych wpadek Tongue. To znaczy miałem na myśli, że oprganizacyjnie wszystko jest dopracowane i można jechać z nimi gdziebądż i na sto procent będzie fajnie.

Miesiąc miodowy – najlepsze inspiracje - rzeski - 06-21-2016 07:26 PM

Ok., dzięki.