Forum eko.opole.pl
Czy tłumaczenia techniczne są droższe od tłumaczeń, które nie są specjalistyczne? - Wersja do druku

+- Forum eko.opole.pl (http://eko.opole.pl)
+-- Dział: Mniej ważne i poważne (/Forum-Mniej-wa%C5%BCne-i-powa%C5%BCne)
+--- Dział: Offtop po całości (/Forum-Offtop-po-ca%C5%82o%C5%9Bci)
+--- Wątek: Czy tłumaczenia techniczne są droższe od tłumaczeń, które nie są specjalistyczne? (/Thread-Czy-t%C5%82umaczenia-techniczne-s%C4%85-dro%C5%BCsze-od-t%C5%82umacze%C5%84-kt%C3%B3re-nie-s%C4%85-specjalistyczne)Czy tłumaczenia techniczne są droższe od tłumaczeń, które nie są specjalistyczne? - OleOlek - 08-01-2016 02:07 PM

Potrzebujemy znowu w firmie zrobić trochę tłumaczeń technicznych. Niby w biurze umieją co nieco przetłumaczyć, ale jednak wolimy dac to specjaliście. Czy tłumaczenia techniczne są droższe od niespecjalistycznych tłumaczeń?


Czy tłumaczenia techniczne są droższe od tłumaczeń, które nie są specjalistyczne? - szalona20 - 08-01-2016 03:23 PM

Wszystko zalezy od tego, jak bardzo tekst jest skomplikowany. Przy tekstach bardzo nasyconych jezykiem specjalistycznym cenowo to zwykle inaczej wyglada. Tutaj możesz zajrzec jak chcesz dowiedziec się wiecej o tłumaczeniach technicznych tlumaczenia-gk.pl/techniczne/tlumaczenia-instrukcji i jak cos to zamowic tłumaczenie w tej firmie. Brat korzystal i wg niego tłumaczenie było ok. I do tego tanio..Ale nie wiem ile dokladnie placil.


Czy tłumaczenia techniczne są droższe od tłumaczeń, które nie są specjalistyczne? - CUDziewczyna00 - 08-01-2016 03:39 PM

Każdy tekst jest inny i tu nie ma żadnej reguly. Wiec w sumie kwestia dogadania i ile czasu by to zajęło tłumaczowi i wtedy na tej podstawie masz stawke która trzeba zapłacić. Niektorzy oferuja także cos takiego co się nazywa korekta angielski tłumaczenia są bardzo popularne na jezyk angielski w Polsce. Jak ktos zrobi ci korektę tłumaczenia to wtedy tłumaczenie zywo się czyta i plynnie a bez tego może być troche trudno. A z pewnością tłumaczeń pisemnych na język angielski wykonuje się bardzo duzo, wiec ceny są bardzo zróżnicowane. Teraz prawie wszyscy, których znam, to maja cos do przeltumaczenia.


Czy tłumaczenia techniczne są droższe od tłumaczeń, które nie są specjalistyczne? - modeleczka - 08-01-2016 04:25 PM

w Internecie jest wiele firm translatorskich i kwestia sprawdzenia jakie stawki sa w twoim miescie.