Forum eko.opole.pl
Ile kosztuje impreza. - Wersja do druku

+- Forum eko.opole.pl (http://eko.opole.pl)
+-- Dział: Mniej ważne i poważne (/Forum-Mniej-wa%C5%BCne-i-powa%C5%BCne)
+--- Dział: Nasze bziki (/Forum-Nasze-bziki)
+--- Wątek: Ile kosztuje impreza. (/Thread-Ile-kosztuje-impreza)Ile kosztuje impreza. - AloszaNiemcow - 09-02-2016 02:40 PM

Po dwóch latach chudych w działalności mojej firmy w końcu przyszedł progres, który jest widoczny gołym okiem. Nie jestem typem szefa, ktoiry wszystko bierze dla siebie, wiec chciałbym również podzielić się zarobkiem z pracownikami. Przygtowuje dla nich impreze integracyjna z atrakcjami i chciałbym się dowiedziec, jaki jest orientacyjny koszta takiej imprezy.


Ile kosztuje impreza. - najlepsza - 09-02-2016 03:20 PM

Oj trudno będzie oszacowac, bo za malo danych podałeś. Ile osób, gdzie i tak dalej. To tak jak z organizacją imprezy weselnej, gdzie ilość osób robi różnicę, jeśli chodzi o cenę. Ja na Twoim miejscu zadzwoniłabym do firmy luka nowscyep.pl, która jest najlepszą jeśli chodzi o imprezy dla firm Warszawa to ich siedziba, ale działają w całym kraju.


Ile kosztuje impreza. - AloszaNiemcow - 09-02-2016 04:51 PM

O dzięki, na razie chciałem poznać orientacyjne koszty, bo nic jeszcze nie załatwiałem.


Ile kosztuje impreza. - zlotowlosa - 09-02-2016 05:58 PM

W tej firmie dowiesz się wszystkiego już po pierwszej rozmowie. Z reguły koszt wyjazdu z dwoma noclegami to około 300 zł. W tym masz pełen pakiet wyżywienia, imprez i tak dalej. Alkoholu w tym nie ma, bo to każdy realizuje we własnym zakresie. No i jeśli dochodzą występy jakiś gwiazd, to trzeba też to doliczyć.


Ile kosztuje impreza. - rzeski - 09-02-2016 07:16 PM

Jak to mówi mój szef cena nie gra roli… Ważne, żeby ludzie się dobrze bawili i żeby mieli co wspominać przez długi czas Smile Mam to szczęscie pracowac w takiej firmie i wszystkim życzę, żeby mieli taką możliwość.