Forum eko.opole.pl
szkolenie biznesowe czy warto? - Wersja do druku

+- Forum eko.opole.pl (http://eko.opole.pl)
+-- Dział: Jak żyć? (/Forum-Jak-%C5%BCy%C4%87)
+--- Dział: W biznesie i pracy (/Forum-W-biznesie-i-pracy)
+--- Wątek: szkolenie biznesowe czy warto? (/Thread-szkolenie-biznesowe-czy-warto)

szkolenie biznesowe czy warto? - rzeski - 09-06-2016 12:58 PM

hej, zastanawiam się udziałem w szkoleniu z trenerem osobistym, jak to widzicie czy ktoś korzystał? Jestem ciekaw jakie to daje efekty. Chciałbym nieco zainwestować w siebie i swój rozwój.

szkolenie biznesowe czy warto? - mrozny - 09-06-2016 03:50 PM

no hej, ja skorzystałem u siebie w firmie ze szkolenia coachingowego dla moich ludzi, wspominamy to bardzo miło no i do dziś korzystamy ze wskazówek coacha Smile bardzo fajni ludzie z tych trenerów przyjaźnie nastawieni zainteresowani tobą i twoją działalnością. Zastanawiam się czy by się indywidualnie na spotkanie nie wybrać.

szkolenie biznesowe czy warto? - CUDziewczyna00 - 09-06-2016 05:01 PM

A oprócz klasycznego coachingu jest jeszcze jest coś takiego jak mentoring i to działa nieco inaczej tj. pomaga ci w obraniu ścieżki kariery oraz wykazaniu twoich mocnych stron. Takie szkolenie jest zarówno dla kierowników jak i osób które dopiero chcą założyć biznes.

szkolenie biznesowe czy warto? - Morświn25 - 09-06-2016 05:32 PM

takie szkolenie jest bardzo korzystne. Dzięki niemu możesz poznac siebie ze strony jakiej nie znałeś dotąd. Coach pokazuje ci twoje mocne i słabe strony i zacheca by te pierwsze maksymalnie wyroznic a z tamtymi jakos walczyc.

szkolenie biznesowe czy warto? - szalona20 - 09-06-2016 06:56 PM

jasne, że warto! Koniecznie, jak chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku.