Forum eko.opole.pl
Naklejki magnetyczne jako forma reklamy - Wersja do druku

+- Forum eko.opole.pl (http://eko.opole.pl)
+-- Dział: Jak żyć? (/Forum-Jak-%C5%BCy%C4%87)
+--- Dział: W biznesie i pracy (/Forum-W-biznesie-i-pracy)
+--- Wątek: Naklejki magnetyczne jako forma reklamy (/Thread-Naklejki-magnetyczne-jako-forma-reklamy)

Naklejki magnetyczne jako forma reklamy - modeleczka - 11-25-2016 12:53 PM

Witam, co sądzicie o tym, żeby wydrukować naklejki magnetyczne jako formę reklamy? Musze szefowi zaoferować jakiś ciekawy pomysł dla klientów na 10-lecie firmy.

Naklejki magnetyczne jako forma reklamy - szalona20 - 11-25-2016 02:13 PM

A tak z ciekawości, dlaczego magnetyczne i co by na nich miało być?

Naklejki magnetyczne jako forma reklamy - modeleczka - 11-25-2016 03:26 PM

Pracuje w firmie, która robi na co dzień różne surówki i sałatki. Tak sobie pomyslam, że te nasze naklejki reklamowe zawierałyby przepis na jakaś z tych przystawek i ze najlepiej, żeby trafił na drzwi lodówki w kuchniWink) Oczywiście do tego nasze logo plus dane teleadresowe itd. Jakas fajna grafika. Co o tym myślicie?

Naklejki magnetyczne jako forma reklamy - najlepsza - 11-25-2016 04:36 PM

Ja to kupuję Wink) uwielbiam zdrową zywnośc, wszelką zieleniznę Wink) wiec na pewno bym na taki magnes polowała Smile))

Naklejki magnetyczne jako forma reklamy - platynowa - 11-25-2016 05:55 PM

Ja podobnie Smile a gdzie będziesz to drukowała?

Naklejki magnetyczne jako forma reklamy - modeleczka - 11-25-2016 07:21 PM

No i tu mam problem, bo chciałam to zrobić w Poznaniu, bo tu mamy siedzibę naszej firmy, żeby można było podjechać i w razie czego dopracować bezpośrednio jakies szczegoly… ale niestety mało rzeczy reklamowych zlecamy, wiec nie mam orientacji, jaka firma moglaby się tym zajać…

Naklejki magnetyczne jako forma reklamy - zlotowlosa - 11-25-2016 08:48 PM

Jeśli chcesz jakiś sprawdzony adres, to mogę Ci podesłać taką firme jak Feel Art Studio. Moja firma często korzysta z ich usług , bo drukowaliśmy już u nich ulotki, wizytówki czy ostatnio plakaty na jakąś tam impreze. A pomysł, który wymyśliłaś mi też się podoba, gratulacje Smile

Naklejki magnetyczne jako forma reklamy - modeleczka - 11-25-2016 09:22 PM

Wielkie dzieki za pochwałę i za namiarSmile