Forum eko.opole.pl
Chcę kupić mężowi wygodną koszulę polarową. Co polecacie? - Wersja do druku

+- Forum eko.opole.pl (http://eko.opole.pl)
+-- Dział: Jak żyć? (/Forum-Jak-%C5%BCy%C4%87)
+--- Dział: To tylko w dobrym stylu (/Forum-To-tylko-w-dobrym-stylu)
+--- Wątek: Chcę kupić mężowi wygodną koszulę polarową. Co polecacie? (/Thread-Chc%C4%99-kupi%C4%87-m%C4%99%C5%BCowi-wygodn%C4%85-koszul%C4%99-polarow%C4%85-Co-polecacie)

Chcę kupić mężowi wygodną koszulę polarową. Co polecacie? - pamięćAbsolutna - 03-02-2017 10:48 AM

Zauważyłam, że mąż bardzo lubi chodzić w polarze, ale ponieważ ma go tylko jednego, postanowiłam mu kupić nową koszulę, albo i dwie. Na co powinnam zwrócić uwagę, oczywiście oprócz wyglądu i ceny? W założeniu będą one ubierane do codziennego użytku i do noszenia na zewnątrz, czyli spacery, wypady na ryby i tego typu sprawy.

Chcę kupić mężowi wygodną koszulę polarową. Co polecacie? - AloszaNiemcow - 03-02-2017 11:25 AM

Zaletą tego typu ubrań jest to, że mogą być one traktowane zarówno jako odzież zwierzchnia, jak i jedna z warstw ubioru. Zależy to w dużej mierze od pogody. Większość ma podobny krój, czyli taki z przedłużonym kołnierzem, dzięki czemu szyja jest szczelnie otulona. Są też dostępne z kapturem, cieńsze, grubsze – od wyboru, do koloru.

Chcę kupić mężowi wygodną koszulę polarową. Co polecacie? - EdytaXYZ - 03-02-2017 12:26 PM

Jest bardzo dużo różnych krojów, wzorów i kolorów. Wydaje mi się, że przede wszystkim najważniejsze jest to, aby bluza się podobała i pasowała na właściciela, a reszta jest mniej ważna.

Chcę kupić mężowi wygodną koszulę polarową. Co polecacie? - zagadkaON - 03-02-2017 02:19 PM

Jeśli twój facet uprawia sport, trenuje, lub ma hobby, które wymaga spędzania sporo czasu na zewnątrz, to warto przy zakupie zwrócić uwagę na produkty od uznanych marek. Masz wtedy gwarancję, że po pierwsze towar jest wysokiej jakości i nie zniszczy się tak łatwo, a po drugie zapewniają dużo lepszą termoizolację niż ich tańsze odpowiedniki. Jeśli zależy ci na tym, aby koszulę polarową można było nosić długo, to polecam. Ja mam dwa firmy North Face, kupiłem je w sklepie napieszo.pl i jestem bardzo zadowolony. Na ich stronie http://napieszo.pl/27-polary-meskie możesz znaleźć dużo różnych wzorów i wybrać taki, jaki ci się spodoba.

Chcę kupić mężowi wygodną koszulę polarową. Co polecacie? - najlepsza - 03-02-2017 03:52 PM

Ja polecam kupić jedną koszulę i jedną bluzę polarową. W zależności od pogody i temperatury można wybrać, co chce się ubrać. Poza tym, polary wyglądają bardzo fajnie, dopasowują się do ciała i wygonie się je nosi.

Chcę kupić mężowi wygodną koszulę polarową. Co polecacie? - Morświn25 - 03-02-2017 05:23 PM

Ja nie cierpię polarów na krótki zamek, dla mnie najbardziej komfortowe są te z długim. Nie wiem, może wynika to z kwestii przyzwyczajenia, ale powinnaś zwrócić na to uwagę, bo być może twój mąż może mieć podobne widzimisię Wink