Forum eko.opole.pl
Potrzebne mi są łożyska liniowe. Gdzie ich szukać? - Wersja do druku

+- Forum eko.opole.pl (http://eko.opole.pl)
+-- Dział: Jak żyć? (/Forum-Jak-%C5%BCy%C4%87)
+--- Dział: Problemy w naszym życiu (/Forum-Problemy-w-naszym-%C5%BCyciu)
+--- Wątek: Potrzebne mi są łożyska liniowe. Gdzie ich szukać? (/Thread-Potrzebne-mi-s%C4%85-%C5%82o%C5%BCyska-liniowe-Gdzie-ich-szuka%C4%87)

Potrzebne mi są łożyska liniowe. Gdzie ich szukać? - Morświn25 - 03-07-2017 03:06 PM

No pytanie ogólnie jak w temacie. Potrzebuje łożysk liniowych i nie mam obecnie pojęcia gdzie je mogę kupić. Jak macie jakieś jakieś pomysły na to, jak taką sprawę załatwić to będę naprawdę wdzięczny za Waszą pomoc, bo jednak chce mieć pewność, że robię dobrze

Potrzebne mi są łożyska liniowe. Gdzie ich szukać? - OleOlek - 03-07-2017 04:05 PM

Ja bym Ci polecił wejść na stronę abcnc.pl i tam poogarniać. To jest oólnie taki sklep z techniką liniową i gwarantuje Ci, że co jak co, ale łożyska liniowe to na pewno tam znajdziesz. Więc polecam Ci tam poszperać i zobaczysz, że znajdziesz szybciej niż Ci się wydaje.

Potrzebne mi są łożyska liniowe. Gdzie ich szukać? - GefreiterKania - 03-07-2017 06:22 PM

Potwierdzam słowa kolegi. Jak potrzebujesz tych łożysk to szukaj tylko tam, a na pewno nie będziesz zawiedziony, bo co jak co, ale sprzęt to oni mają tam całkiem niezły i możesz sobie tam kupić wszystko do technki liniowej co jest Ci potrzebne

Potrzebne mi są łożyska liniowe. Gdzie ich szukać? - Morświn25 - 03-07-2017 09:02 PM

Jesteście nieasomiwici. Dzięki za pomoc, nie spodziewałbym się nawet, że ją znajdę na forum, a tutaj proszę bardzo. Wystarczyło już wejść i mi pmogliście ogrnąć sytuację z łożyskami. Dzięki. Niech Wam szczęście sprzyja Big Grin