Forum eko.opole.pl
Interesuje mnie dobry VPS do firmy, kogo polecacie? - Wersja do druku

+- Forum eko.opole.pl (http://eko.opole.pl)
+-- Dział: Mechanicznie i technicznie (/Forum-Mechanicznie-i-technicznie)
+--- Dział: Zafascynowani elektroniką i internetem (/Forum-Zafascynowani-elektronik%C4%85-i-internetem)
+--- Wątek: Interesuje mnie dobry VPS do firmy, kogo polecacie? (/Thread-Interesuje-mnie-dobry-VPS-do-firmy-kogo-polecacie)

Interesuje mnie dobry VPS do firmy, kogo polecacie? - Morświn25 - 06-13-2017 03:19 AM

Witam wszystkich. Dzisiaj rozmawiałem z naszym firmowym informatykiem i szukam dobrego hostingu VPS. Nie znam się na tym ale muszę wykupić taką usługę żeby połączyć bazę danych w biurze i w sklepie. Możecie mi coś polecić?

Interesuje mnie dobry VPS do firmy, kogo polecacie? - OleOlek - 06-13-2017 04:32 AM

Chyba warto skorzystać z hostingów dużych firm u nas na rynku. Jeszcze się nie spotkałem ze złymi opiniami, serwery stoją na dobrych maszynach i łączu, masz dostęp przez całą dobę a parametry możesz dobrać wedle własnego uznania.

Interesuje mnie dobry VPS do firmy, kogo polecacie? - modeleczka - 06-13-2017 07:20 AM

Jeżeli interesuje cię dobry VPS to chyba mogę ci dać radę. Ja od jakiegoś już czasu korzystam ze strony https://awhost.pl/najlepszy-vps i jestem bardzo zadowolona. Stronę polecił mi znajomy informatyk bo sam ma tam wykupiony dostęp i bardzo sobie chwalił. Wszystko zależy co ci potrzebne, ale na stronie masz bardzo przejrzyście wszystko rozpisane.

Interesuje mnie dobry VPS do firmy, kogo polecacie? - szalona20 - 06-13-2017 08:54 AM

Może ktoś z bardziej doświadczonych powie mi co to za różnica gdzie kupię taką usługę? Sama szukam czegoś takiego ale kompletnie się na tym nie znam.

Interesuje mnie dobry VPS do firmy, kogo polecacie? - OleOlek - 06-13-2017 10:01 AM

To w jakiej firmie to zostanie kupione nie ma znaczenia, trzeba patrzeć na jakich maszynach postawiony jest serwer, na jakim systemie, jaka przepustowość łącza, gdzie jest ten serwer i wiele więcej. Jeżeli serwer jest na dobrej maszynie i w dobrej lokalizacji to nie powinno być żadnego problemu z jego obsługą Wink

Interesuje mnie dobry VPS do firmy, kogo polecacie? - szalona20 - 06-13-2017 11:12 AM

Rozumiem, że trzeba mieć trochę więcej pojęcia o samych komputerach co? Bo to co wyżej napisałeś to nie za dużo mi mówi Big Grin

Interesuje mnie dobry VPS do firmy, kogo polecacie? - Morświn25 - 06-13-2017 11:23 AM

No właśnie szukam też alternatywy dla dużych hostingów bo te mniejsze bardzo często robią fajne promocje a jakościowo nie odbiega to od serwerów dużych firm. Przynajmniej tak słyszałem Big Grin

Interesuje mnie dobry VPS do firmy, kogo polecacie? - GefreiterKania - 06-13-2017 02:15 PM

Wszystko zależy do czego jest ci to potrzebne. Sama zasada działania VPS jest taka że jest to serwer dzielony. Jest to tańsze rozwiązanie dla osób którym nie jest potrzebny dedykowany serwer a jedynie namiastka tego. Ja przez długi czas korzystałem z tego typu rozwiązania w firmie, ale teraz mamy już swój prywatny serwer bo potrzeba było dużo więcej mocy Wink

Interesuje mnie dobry VPS do firmy, kogo polecacie? - Morświn25 - 06-13-2017 04:42 PM

Skonsultowałem informacje od was z moim informatykiem i mówi że jak najbardziej coś takiego nada się do nas do firmy. Dzięki za pomoc, teraz będzie już tylko z górki Smile