Forum eko.opole.pl
Gdzie wykonują projekty zadaszeń drewnianych, pomożecie? - Wersja do druku

+- Forum eko.opole.pl (http://eko.opole.pl)
+-- Dział: Nasze otoczenie i środowisko (/Forum-Nasze-otoczenie-i-%C5%9Brodowisko)
+--- Dział: Ogrodnicy i domatorzy (/Forum-Ogrodnicy-i-domatorzy)
+--- Wątek: Gdzie wykonują projekty zadaszeń drewnianych, pomożecie? (/Thread-Gdzie-wykonuj%C4%85-projekty-zadasze%C5%84-drewnianych-pomo%C5%BCecie)

Strony: 1 2

Gdzie wykonują projekty zadaszeń drewnianych, pomożecie? - Morświn25 - 07-17-2017 04:30 PM

Mamy fajny taras przy domu ale jak pada, to niestety nie da się na nim siedzieć. Chciałbym zrobić zadaszenie z drewna ale nie wiem jak. Czy jest jakiś zakład, który by mi taki projekt wykonał?

Gdzie wykonują projekty zadaszeń drewnianych, pomożecie? - OleOlek - 07-17-2017 05:57 PM

Dlaczego akurat drewniany, wiesz ile to kłopotu? Ciągle trzeba impregnować, grzybem ci zalezie bo pogody mamy jakie mamy.

Gdzie wykonują projekty zadaszeń drewnianych, pomożecie? - Morświn25 - 07-17-2017 06:51 PM

Ale taras mam drewniany i chciałbym, żeby zadaszenie pasowało do niego. To jakie mam zrobić?

Gdzie wykonują projekty zadaszeń drewnianych, pomożecie? - OleOlek - 07-17-2017 09:19 PM

Ja bym ci polecił zadaszenie z aluminium. Jest o wiele lżejsze, nie trzeba go ciagle malować a do tego możesz sobie dobrać jeszcze fajne pokrycie dachowe.

Gdzie wykonują projekty zadaszeń drewnianych, pomożecie? - Morświn25 - 07-17-2017 09:43 PM

No ale jak będzie wygladało aluminium z drewnem, do niczego. Będę obstawał przy drewnie.

Gdzie wykonują projekty zadaszeń drewnianych, pomożecie? - OleOlek - 07-17-2017 11:24 PM

Smile. No jasne, każdy powinien mieć to co mu się podoba. Projekty zadaszeń drewnianych robi ta sama firma co i tych z aluminium. Podam ci ich stronę: http://tdmtarasy.pl/galeria/zadaszenia/, przejrzyj, może zmienisz zdanie.

Gdzie wykonują projekty zadaszeń drewnianych, pomożecie? - GefreiterKania - 07-18-2017 02:04 AM

Kolega ma rację. Aluminiowe zadaszenia są dużo bardziej funkcjonalne a jeśli chodzi o to, że aluminium nie pasuje do drewna, to ci powiem, że te profile aluminiowe są w różnych kolorach i z łatwością można je dobrać do tarasu.

Gdzie wykonują projekty zadaszeń drewnianych, pomożecie? - Morświn25 - 07-18-2017 03:12 AM

A to tego nie wiedziałem nawet nie szukałem, bo ukierunkowałem się na drewno. Może i rzeczywiście łatwiej było by to utrzymać?

Gdzie wykonują projekty zadaszeń drewnianych, pomożecie? - OleOlek - 07-18-2017 05:56 AM

No jasne, a do tego możesz sobie wybrać czy ma być stale, czy otwierane, pokrycie ze szkła czy poliwęglanu. Jest mnóstwo różnych opcji, trzeba się tylko z nimi zapoznać.

Gdzie wykonują projekty zadaszeń drewnianych, pomożecie? - Morświn25 - 07-18-2017 06:14 AM

A co to za firma, ta co mi link podałeś? Spolegliwa jakaś? Można by im zlecić też wykonanie tego zadaszenia.